Horizon: Zero Dawn, PlayStation Store üzerinde indirimde

Horizon: Zero Dawn, PlayStation Store üzerinde indirimde

Bu tür indirimleri kaçırmamak lazım. Horizon: Zero Dawn, başarılı bir oyun.

Geride bıraktığımız Şubat ayında PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro için çıkışını gerçekleştiren, başarılı açık dünya-rol yapma oyunu Horizon: Zero Dawn, şu an PlayStation Store üzerinde indirimde. Orijinal olarak 189 TL olan oyun, şu an 134 TL fiyat etiketi ile satılıyor. Horizon Zero Dawn – Dijital Deluxe Sürüm ise 219 TL yerine 164 TL fiyat etiketi ile satılıyor. Eğer açık dünya oyunlarından hoşlanıyorsanız, bu özel oyunu kesinlikle kaçırmamanız gerekiyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Horizon: Zero Dawn, Horizon Zero Dawn, PlayStation Store üzerinde indirimde

Oyunumuzun incelemesinde, “Horizon: Zero Dawn, kesinlikle The Last of Us ve God of War seviyesinde bir oyun. Eğer Sony ve geliştirici ekip, bu oyunu bir seri olarak düşünüyorsa, çok mutlu olacağız çünkü daha gelişmiş teknolojiler ile Guerrilla Games karşımıza neler çıkartabilir, çok merak ediyoruz. Ayrıca Guerrilla Games, Decima isimli oyun motorlarının gücünü de kusursuz bir şekilde gösterdi oyunculara. Tabii Decima’yı böyle görünce, Death Stranding için tekrardan heyecanlandık. Malum, Death Stranding de aynı oyun motorunu kullanıyor Horizon Zero Dawn ile. Neyse, bizim konumuz bu değildi. Dağıtmayalım. Bu oyun, kesinlikle almaya değer, arşivinize eklemeye değer bir oyun. Guerrilla Games kusursuz bir oyun sundu bizlerin önüne. Kendilerine teşekkür ediyoruz.” demiştik. Hatırlatalım istedik.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.