Horizon: Zero Dawn oyununun geleceği hakkında en net açıklama geldi

Horizon: Zero Dawn oyununun geleceği hakkında en net açıklama geldi

Oyun için böyle bir gelecek düşünüldüğünü sizlere belirtmiştik daha önceden.

Şubat 2017 sonu, Mart 2017 gibi piyasaya sürülen Horizon: Zero Dawn gerçekten başarılı bir oyun idi. Sadece PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro oyuncularının deneyimleyebildiği bu oyun, ana hikayesi ile ve çıkışından sonra kavuştuğu ücretsiz küçük içeriklerle oyuncuları mutlu etmişti. Ardından, E3 2017 sırasında da oyun için ilk ek paket duyurulmuştu. Bu ek paket ile oyunun kuzey tarafına yolculuk edip, büyülü bir dağı keşfedecektik. Tabii muhtemelen bu son ek paket olmayacaktı, Horizon Zero Dawn için yeni ek paketler çıkacaktı. Birçok oyuncu bu şekilde düşünüyordu fakat sürpriz bir şekilde, yakın geçmişte Horizon Zero Dawn: Complete Edition duyuruldu ve bu şekilde, resmi olmayan bir yol ile oyuna daha fazla ek paket çıkmayacağı onaylanmış oldu.

Horizon Zero Dawn

Bugün ise oyunun geliştirici ekibi Twitter üzerinden bir açıklama yaparak, Horizon: Zero Dawn için sadece 1 adet ek paket piyasaya sürüleceğini belirtti. Yani The Frozen Wilds oyunun hikayesinin sonunu getirecek. Ardından geliştirici ekip muhtemelen PlayStation 5 çıkışına yeni bir Horizon oyunu geliştirmek için kolları sıvayabilir. Çünkü bu serinin tek bir oyundan oluşmayacağını herkes biliyor.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve PlayStation kullanıcıları tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Eğer futbol temelli bir oyun yerine, direkt bir WWE oyunu arıyorsanız, güreşmek istiyorsanız da WWE 2K18 güreşçi listesi, ek paketleri, rehberleri, ipuçları ve daha fazlası yazımıza göz atmayı unutmayın.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın