Türkiye

Horizon: Zero Dawn – Game of the Year sürümü yanlışlıkla sızdırıldı

Horizon: Zero Dawn – Game of the Year sürümü yanlışlıkla sızdırıldı

Çıkış tarihi ve ücret hakkında bilgiler de mevcut.

2017 yılı, uzun süre sonra ciddi anlamda çok güzel geçti. Kaç yıldır bu kadar başarılı oyunu bir yıl içerisinde görememiştik. Horizon: Zero Dawn, The Legend of Zelda: Breath of the Wild ve daha nice yapım, 2017 yılı içerisinde oyuncuların beğenisine sunuldu. Her yıl, neredeyse her büyük yapımda olduğu gibi, bu yıl da bir durumla karşı karşıya kalacak olmamız kaçınılmaz bir durum elbette. Aklınıza henüz gelmedi mi? Oyunların Game of the Year sürümlerinden bahsediyoruz işte. Henüz duyurulmamış olsa da, geleceği konusunda herkesin emin olduğu Horizon Zero Dawn: Game of the Year sürümü, yanlışlıkla olsa gerek, Play-Asia.com tarafından sızdırıldı.

Horizon Zero Dawn Game of the Year sürümü yanlışlıkla sızdırıldı

Horizon Zero Dawn: Game of the Year sürümüne herkes hazır mı?

Hemen yukarıda görmüş olduğunuz görsel, Play-Asia.com‘dan alınmış bir ekran görüntüsü. 5 Aralık 2017 tarihinde gönderilmeye başlanacağı yazan sürümün içerisinde ne olacağını az çok tahmin etmek mümkün. Aşırı yüksek ihtimalle yıl boyunca çıkmış olan bütün yamalar, güncellemeler ve The Frozen Wilds ek paketini içinde bulunduracak. Fiyat açısından da, aslında gayet uygun olduğunu söylemek mümkün. 50 dolar, böylesi bir oyunun tam hali için hiç de fena bir ücret değil, değil mi?

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlaryazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve PlayStation kullanıcıları tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Eğer futbol temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 incelemeyazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın