Horizon: Zero Dawn – Complete Edition duyuruldu

Horizon: Zero Dawn – Complete Edition duyuruldu

Zaten böyle bir duyuruyu da bekliyorduk.

Geride bıraktığımız Mart ayı içerisinde çıkışını gerçekleştiren Horizon: Zero Dawn, çıkışını gerçekleştirdiği günden beri geliştirici ekibi tarafından aktif olarak desteklendi. Sadece PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro oyuncularına sunulan bu video oyunu, muhtemelen ilk ve tek olacak olan ek paketine de 7 Kasım 2017 tarihinde kavuşacak. Eğer henüz bu oyunu satın almadıysanız, PlayStation ve Sony sizlere güzel bir fırsat sunuyor olabilir. Bu fırsat ise karşımıza Horizon Zero Dawn: Complete Edition ile çıkıyor. Çünkü Sony, Twitter üzerinden yaptığı yeni bir duyuru ile birlikte Horizon Zero Dawn: Complete Edition oyununu herkese gösterdi.

Horizon Zero Dawn: Complete Edition

Horizon Zero Dawn: Complete Edition içerisinde ana oyun ve The Frozen Wilds isimli ek paket bulunacak. Bu sürümün çıkış tarihi ise 6 Aralık 2017 olacak. Yani, The Frozen Wilds isimli ek paket çıktıktan 1 ay sonra ellerimize geçecek bu sürüm. Tabii böyle bir duyurunun yapılmış olması birçok oyuncuyu sevindirecektir diye düşünüyor olabilirsiniz fakat aksine üzdü. Çünkü böyle bir sürümün duyurulmuş olması, Horizon: Zero Dawn için artık başka bir ek paket çıkmayacağı anlamına geliyor. Böylece oyuncuların gözleri de ikinci bir ek paket yerine Horizon: Zero Dawn 2 oyununa çevriliyor. Tabii böyle bir duyuruyu biz PlayStation 5 ile bekliyoruz. Şimdiden söyleyelim de.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve PlayStation kullanıcıları tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Eğer futbol temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın