Horizon: Zero Dawn, müziklerinden dolayı bir ödül aldı

Horizon: Zero Dawn, müziklerinden dolayı bir ödül aldı

Bizim aklımızda pek kalmamış Horizon: Zero Dawn müzikleri fakat geliştiricilere ve ekipteki bestecilere, yepyeni bir ödül kazandırdı bu müzikler.

Çıkış yapmadan önce ve tabii çıkış yaptığı zaman birçok ödüle layık görülen ve o ödülleri toplayan Horizon: Zero Dawn, müzikleri üzerinden pek ödül alamamıştı. Geçtiğimiz günlerde ise; televizyon, sinema, reklam ve video oyunu alanlarındaki müzisyenlere, en iyi müziklerinden ötürü ödüller veren The Jerry Goldsmith Awards 2017 sırasında Horizon Zero Dawn, en iyi orijinal müzik ödülünü aldı. Bu ödül sırasında; Joris de Man, The Flight, Niels van der Leest, Jonathan Williams ve Lucas van Tol gibi birçok müzik bestecisi de anıldı.

Horizon Zero Dawn

PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro konsollarına özel olarak çıkışını gerçekleştirmiş olan Horizon: Zero Dawn, 2017 senesi bitmeden ilk genişletme paketine kavuşacak. The Frozen Wilds isimli bu paket hakkında daha önce, “E3 2017 etkinliği sırasında ilk kez gösterilen ve Horizon: Zero Dawn için bir genişletme paketi olmaya hazırlanan The Frozen Wilds hakkında bugün yeni bilgiler yayımlandı. Fakat yayımlanan bu bilgiler, pek de resmi değil. Öyle ki, bu bilgiler, bazı oyun sitelerinin, genişletme paketi için yayımlanan videoyu analiz etmeleri ile birlikte ortaya çıktı. Bu analizlerden ilki, oyunun geçeceği yer hakkında. Horizon Zero Dawn evreninden bakacak olursak, The Frozen Wilds ile Ban-Ur isimli bir bölgeye gideceğiz. Ban-Ur, tahmin edebileceğiniz gibi Banuk kabilesinin ana vatanı olacak. Bu bölgenin oyun içerisinde ekleneceği yer ise, Sacred Lands ve Sundom’un kuzeyi olarak belirtiliyor. Fakat sizlere vereceğimiz bilgiler, bu kadar ile sınırlı değil!” demiştik.

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları yazımıza, en iyi Counter-Strike oyunları yazımıza, Steam deneyiminizi zenginleştirebilecek 8 yazılım yazımıza, en iyi GTA oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın