Honor, Paris Moda Haftası 2018 sırasında önemli bir işbirliğini duyurdu

Honor, Paris Moda Haftası 2018 sırasında önemli bir işbirliğini duyurdu

Honor 9 Lite için moda dünyasının cesur ismiyle ortak çalışmasını görücüye çıkarttı.

Akıllı telefon dünyasının genç ve trend markası Honor, dört kameralı yeni akıllı telefonu 9 Lite modeli için moda dünyasının cesur ismiyle ortak çalışmasını görücüye çıkardı. Genç ve trend akıllı telefon markası, Paris Sonbahar/Kış Moda Haftası şov sonrası partisinin ev sahibi, meşhur moda tasarım markası KOCHÉ ile ilk işbirliğini duyurdu. Gençlere ilham veren ortak tutkuları ve marka DNA’larının bir araya getirdiği bahsi geçen marka ve KOCHÉ, teknoloji ve modanın eşsiz ve tam bir birlikteliğini yaratmak için çalışacaklar. Paris’teki Moda Haftası sonrasında ikilinin sponsorluğunda düzenlenen parti büyük ilgi gördü. Partiye teknoloji ve moda dünyasından davetliler ve basın mensupları katıldı. Etkinlikte, Türk pop müziğinin yıldız şarkıcısı Merve Özbey de Honor’un davetlisi olarak yer aldı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Honor, Paris Moda Haftası 2018 sırasında önemli bir işbirliğini duyurdu

Kendini genç hisseden tüketicilerin gözdesi olan lider akıllı telefon markası Honor ve gençlerin kendileri gibi olmasını teşvik eden cesur moda markası KOCHÉ, gençleri yakalayan ruhları sayesinde bütünleşiyorlar. Bu bütünleşmenin ortaya çıkardığı dinamik işbirliği hakkında konuşan markanın Başkanı George Zhao, “Gençlerin sevdiği trend yaratan, inovatif bir marka olan Honor olarak, bireyselliği ve modayı seven yeni nesle uygun cihazlar üretiyoruz” dedi.

“Moda dünyasıyla ilk ortaklığımız olan KOCHÉ işbirliği için son derece heyecanlıyız, bu işbirliği ile ciddi bir başarı elde etmekten çok mutluyuz. Honor 9 Lite’ın çarpıcı tasarımını mükemmel bir şekilde tamamlıyorlar. KOCHÉ’nin estetik tasarımlarının, eşsiz performans ve ulaşılabilir fiyata sahip Honor 9 Lite’ı 2018’in en çok dikkat çeken telefonlarından birisi hâline getireceğinden şüphem yok.”

KOCHÉ’nin Kurucusu ve Kreatif Direktörü Christelle Kocher, partide verdiği röportajdateknolojiye olan tutkusunu ve 9 Lite’ının “her an ilham almasını sağladığını” dile getirdi. Kocher, “Teknolojinin hayatın her yönünü şekillendirdiği bir çağdayız. Moda da bu yönlerden birisi. Teknoloji yaratıcılığı artırıyor ve tasarım ile üretim süreçlerimizde önemli bir rol oynuyor. Alanlarının öncüsü olan KOCHÉ ve Honor, gençleri hayalleriyle buluşturmak için teknoloji ve moda dünyasını baştan yaratıyor. Bu kapsamda biz de Honor 9 Lite için özel, altı harika telefon kılıfı tasarladık” dedi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Sınırlı sayıda üretilen bu altı özel telefon kılıfı, her biri kendi açısından benzersiz olacak şekilde, gençler için tasarlandı. 9 Lite’ın parlak arka yüzünden ilham alınan tasarımlar, gençlerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak ortaya çıkartıldı. KOCHÉ, tüketicilerin her an elinin altında olacak bu telefon kılıflarını eğlenceli bir dokunuşla öz çekim odaklı tasarladı.

KOCHÉ takipçileri için partide özel olarak tanıtılan altı kılıf, markanın kısa süre önce görücüye çıkardığı dört kameralı, tarz sahibi akıllı telefonu Honor 9 Lite için özel olarak tasarlandı. Honor 9 Lite, ön ve arka yüzdeki çift HD lensli 13 MP + 2 MP kameralarıyla gençlerin muazzam kalitede öz çekimler çekebilmesini ve tarzlarını yansıtmalarını sağlıyor. Cihaz, uçtan uca 5,65 inçlik tam boy HD ekran ve nano ölçekteki optik kaplama ile şık bir görünüme kavuşurken, hem bir moda aksesuarı hem de bir teknoloji harikası olma özelliği taşıyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.