Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 28.06.2020

HUAWEI Technologies adı altında gençleri hedefleyen teknolojik ürünleri ile değer yaratan HONOR ekibinin, gelişmiş spor ve sağlık takibi özellikleri bulunduran akıllı saati HONOR MagicWatch 2 için dünyanın her yerinden farklı sanatçılar bir araya geldi ve yeni saat yüzleri ile bunlara uyumlu kayışlar tasarladı. Çağdaş sanatçıların izlerini bulunduran özelleştirilebilir yeni tasarımıyla HONOR MagicWatch 2, tarzınızı tamamlayan en sevdiğiniz günlük aksesuarınız olmayı hedefliyor.

Huawei Sağlık mobil uygulaması üzerinden indirilebilen özel tasarım yeni saat yüzleri ve bunlara uyumlu yeni kayışlar, Jacky Tsai, Giovanni Ozola, Wang DongLing ve Zhou Li gibi ün kazanmış çağdaş sanatçıların imzasını taşıyor. Giyilebilir teknolojileri her zevke uygun seçeneklerle daha şık, modaya uygun hale getiren HONOR, böylece daha akıllı ve bağlantılı bir dünya oluşturmayı hedefliyor.

HONOR MagicWatch 2 sanatçıların eseri oldu

Dünyanın en önemli sanatçılarından biri olarak bilinen Jacky Tsai, MagicWatch 2 için ürettiği ve adını Floral Horse koyduğu eserinde çiçekler, taşlar ve birçok farklı elementle birlikte dinamik ve renkli bir hava sunuyor.

Fotoğraf, video ve heykel gibi farklı disiplinlerde sanat eserleri üreten Giovanni Ozola ise MagicWatch 2 için adına One Day dediği iki görünüm yarattı. One Day, içinde barındırdığı grafiti ve gün doğumu karşıtlığı ile hayatın hareketli ve sakin yönlerini bir araya getiriyor.

Çin’in yaşayan en iyi kaligrafı olarak bilinen ve bu yeteneğini resme de yansıtan Wang Dongling, MagicWatch 2 için hazırladığı tasarımda deneysel kaligrafik tarzını, yoğun yeşil renk ve güçlü fırça darbeleri ile birleştirdi.

Çinli Zhou Li ise ülkenin en ilham verici kadın sanatçılarından biri olarak tanınıyor. HONOR’un akıllı saati için hazırladığı The Peach Garden – Pink – Lines NO.3 isimli eserinde, dinamik çizgileri fırça darbeleriyle birleştirerek, bir nevi enerji akışını temsil ediyor.

HONOR MagicWatch 2 sahipleri tüm bu tasarımlara ve daha birçok farklı saat yüzüne, Huawei Sağlık uygulaması üzerinden erişerek kullanabiliyorlar.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.