Honor 20 Türkiye’de detaylı bir şekilde tanıtıldı

Honor 20 Türkiye’de detaylı bir şekilde tanıtıldı

Fiyatı konusunda bilgi verildi.

Cep telefonu ve akıllı telefonlar, günümüzün olmazsa olmaz ürünleri arasında yer almakta. Öyle ki, artık her bireyin bir ihtiyacı durumda. Birçok marka ülkemizde kullanıcılarıyla buluşmuştu bugüne kadar. Şimdi ise, 11 Eylül 2019 tarihi ile birlikte HUAWEI Technologies ekibi tarafından geliştirilmiş olan Honor 20 Türkiye’de de tanıtıldı. Tanıtılmakla kalmadı, aynı zamanda cihazın fiyatı gibi detaylara da değinildi. Tanıtım esnasında verilen bilgiler, fiyat ve performans konusunda kullanıcıları tatmin edebilecek bir cihaz olduğunu gösteriyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

48 megapiksel kameralı Honor 20, 4799 TL’ye satılıyor

Ürünün tanıtımı yapılırken, en çok üzerinde durulan noktası kamerası oldu. 48 megapiksel dört kamera teknolojisi ile, fotoğraf çekimleri konusunda iddialı bir ürün olarak gösterildi. Honor ürün ailesinde yapılan her işte, “Her zaman daha iyisi.” felsefesini benimsemiş olduklarını belirten Honor Türkiye Başkanı Kevin Kong, cihaz hakkında bilgiler verdi. Özellikle fiyat konusunda iddialı olduklarını dile getiren Kevin Kong, 8-10 bin liralık rakiplerini aratmayacağına inandıklarını da söyledi.

Kevin Kong, Nisan ayından beri İstanbul’da yaşadığının altını çizdi ve şehre olan ilgisinden bahsetti. Bu konuyu ise, haberimize konuk olan cihazın özel bir sürümünün duyurusunu yaparak renklendirdi. Honor 20 satın alan kullanıcılar, İstanbul temalı Special Edition kutusuyla teslim alacaklar. Kutuda, HONOR AM61 Bluetooth kulaklık, ikinci bir özel kılıf ve İstanbul’da fotoğraf çekilecek en özel ve güzel mekanları gösteren broşür yer almakta.

Cihazın kamera sisteminin kalbinde, Ultra Netlik ve Süper Gece moduna sahip olan Sony IMX586 48 megapiksel ana kamera yer almakta. Bahsettiğimiz bu kameraya, 16 MP süper geniş açılı kamera, sahip 2 MP makro kamera eşlik ediyor. Yapay zeka destekli Süper Gece modu da, geceleyin kumlanmayı olabildiğince azaltan bir özelliği. Yapay zeka destekli 48 MP Dört Kamera ise Ultra Netlik modu da, gündüz çekimleri konusunda kullanıcıları sevindiriyor. Tabii, bunlar kamera konusunda belirtilen özelliklerin sadece birkaçı.

Honor 20 tasarımı konusunda da iddialı

Tanıtımı yapılan Honor 20, tasarımı ile de iddialı bir şekilde karşımıza çıkıyor. Dinamik Holografik Tasarım adını verdikleri tasarımı, doku ve renk açısından iddialı oldukları nokta. Bu tasarım, Triple 3D Mesh tekniğiyle hazırlanıyor. Honor 20 serisi, 6,26 inç tam ekranıyla %91,7 ekran gövde oranı sunuyor. Ön kameranın ekranın içerisinde yer aldığının da altını çizmekte fayda var. Pil ömrü konusunda ise, 3.750 mAh kapasiteli bir pile sahip. Haberimizde sizlere bahsetmekte olduğumuz Honor 20, Vatan Bilgisayar’da 4799 TL fiyatıyla yerini alıyor. Hemen aşağıda da, etkinliğe ve cihaza ait görselleri bulabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.