Homefront: The Revolution’ın senaryosu 3 adet genişletme paketi ile genişleyecek!

Homefront: The Revolution’ın senaryosu 3 adet genişletme paketi ile genişleyecek!

Homefront: The Revolution severler için güzel bir haber.

Homefront: The Revolution oyununun yayıncı firması olan Deep Silver, yaptığı yeni bir açıklama ile birlikte Homefront: The Revolution’ın senaryo moduna 2 küçük ve 1 büyük genişletme paketinin geleceğini duyurdu. Bu genişletme paketleri oyuncuların karşısına çıkması 2017 yılına kadar sürecek.

homefront-main_0-ds1-670x377-constrain

Homefront: The Revolution’ın senaryosu için karşımıza çıkacak olan ilk 2 genişletme paketi, 3. pakete göre biraz küçük olacak ve birkaç saatlik yeni oynanış sunabilecek. The Voice of Freedom ve Aftermath isimleri altında karşımıza çıkacak olan 2 genişletme paketini, 2017 senesinde karşımıza çıkacak daha büyük bir genişletme paketi olan Beyond The Walls takip edecek fakat Deep Silver bu 3 genişletme paketinin de tam içeriğini henüz açıklamış değil.

Haberimizde bahsettiğimiz bu 3 genişletme paketi de, oyun için piyasaya sürülmüş Genişletme Bileti içerisinde mevcut ve bu biletin fiyatı 79.99 dolar olarak görünüyor. Deep Silver genişletme paketlerinin bireysel fiyatlarını henüz açıklamamış olsa da, Genişletme Bileti satın alarak en az %10’luk bir kazanç sağlayabileceğimizi tahmin etmek pek de zor değil. Eğer bu ek paketler size çok pahalı gelirse merak etmeyin çünkü Deep Silver, Homefront: The Revolution’ı ücretsiz içeriklerle de 1 sene boyunca desteklemeye devam edecek.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın