Homefront: The Revolution için işler pek yolunda gözükmüyor!

Homefront: The Revolution için işler pek yolunda gözükmüyor!

Umarız çıkışına kadar bahsedilen problemler düzeltilir.

Deep Silver‘ın dağıtımını yaptığı Dambuster Studios tarafından geliştirilen serinin ikinci oyunu Homefront: The Revolution, PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkışından önce bir kullanıcıya erkenden ulaştı. NeoGAF kullanıcılarından Fezan, 17 Mayıs 2016‘da çıkacak Homefront: The Revolution‘a erkenden kavuşup oyun hakkındaki düşüncelerini dile getirdi.

ss_b626c873683553b5b69f29d8c4fe3030a36210d1

PlayStation 4 üzerinde yaklaşık 2 saat oynadıktan sonra ilk izlenimlerini paylaşan kullanıcının söyledikleri ise pek iç açıcı gözükmüyor. Merak edenler için Fezan’ın yorumları şu şekilde:

  • Grafikler etkileyici değil. Teknik olarak kötü değil ama artistik açıdan çok donuk gözüküyor.
  • Ekran yırtılması ve FPS düşüşü gibi tekniksel sorunları var. FPS düşüşlerinden mi yoksa kare hızı problemlerinden mi emin değilim ancak oyun çok ağır hissettiriyor. Bunun haricinde oyun bir kez çöktü ve eşyaların çevreye sıkışması gibi durumlar oluştu. Aklınızda bulunsun ilk gün güncellemesi olabilir. Benim için yoktu.
  • Yürüme mekanikleri tuhaf ve ateş etme tatmin edici değil.
  • Yapay zeka da iyi değil.
  • Dünya muazzam gözüküyor. Far Cry’dan esinlenildiğini görebiliyorsunuz.
  • Oyunun başlangıcında gerilla savaşı gibi hissettirmiyor. Kaynaklarınız kısıtlı ve düşmana göre daha zayıf silahlara sahipsiniz.

Fezan’ın ilk 2 saatlik yorumları bu şekilde. Daha sonra oyuna biraz daha devam eden oyuncunun fikirleri ise pek değişmiş değil. Ayrıca kullanıcının belirttiği gibi oyun henüz resmi olarak çıkmadığı için bazı sorunlar ilk gün çıkacak güncelleme ile çözülebilir. Yapılan bu yorumlar bir kullanıcının kendine ait ilk izlenimlerinden oluşuyor bu yüzden oyunun çıkışını beklemek gerekiyor. Ayrıca oyun hakkında daha detaylı ve güvenilir bilgileri oyun çıktıktan sonra sitemizden takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın