Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Furkan Yılmaz, Editör Yazım tarihi: 06.03.2021

Hoa geliştirici ekibi, oyunlarından 7 dakikalık bir oynanış videosu yayımladı. Geliştirici Skrollcat Studio, bulmaca ve platform tarzındaki oyunlarından ne bekleyebileceğimize dair ipucu verdi. Hoa, Nisan 2021 tarihinde çıkış yapmayı planlayan, bulmaca-platform tarzında bir oyun olacak. Oyunun geliştirici ekibi Skrollcat Studio ve dağıtımcıları da PM Studios. Hoa’nın, Nintendo Switch ve PC platformuna çıkış yapması planlanıyor. Bu bağımsız yapımın takipçileri çok olmasa da oyunu merakla bekleyen bir kesim oyuncu mevcut.

Hoa yapımcıları 7 dakikalık oynanış videosu yayımladı ve ufak ipuçları verdi

Yayımlanan 7 dakikalık videoda, Skrollcat Studio sanat yönetmeni Son Tra bize The Forest bölgesini gösteriyor. Bu bölge, oyunun stüdyo tarafından yapılan ilk bölgesi. Hoa, ikonik Japon anime stüdyosu Studio Ghibli’den bayağı ilham almış gibi gözüküyor. Oyunun animasyon estetiği, çok tatlı bir şekilde yapılmış. Ayrıca, oyun için gösterilen bir de demo sürüm mevcut. Demoda oyuncular, böceklerle arkadaşlık kurarak normalde ulaşamayacakları bölgelere ulaşıyor.

Örneğin, Bouncy adlı bir tırtıl oyuncuyu sırtında zıplatıyor. Böylece oyuncu, normalde ulaşamayacağı bölüme bu böcek sayesinde erişebiliyor. Demoda, bir de düşman bulunuyor. Kendisi, robot türü bir yaratık. Ancak, saldırgan değil. Sanat yönetmeni Son Tra, düşmanların genelde saldırmayacağını ve oyuncuya sakin yaklaşacaklarını söyledi. Oyuncular, düşmanın üzerinden atlayıp bölüme devam edebilir. Buna karşın düşmanlar, oyuncuyu bir çıkıntıdan itebilir veya geri çekebilirler, ancak oyuncuya herhangi bir zarar veremezler.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.