Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Kaan GEZER, Editör Yazım tarihi: 10.02.2018

Square Enix ile IO Interactive yollarını ayırdıktan sonra, o popüler Hitman serisinin tüm hakları IO Interactive ekibinde kalmıştı. IO Interactive tabii ki bir geliştirici stüdyo. Square Enix ise yayıncı şirket. Her neyse, buna rağmen Hitman: Sniper isimli oyun tamamen Square Enix tarafından geliştirildiği için, o oyunun hakları yayıncı şirkette kalmıştı. Bugün ise ortaya tüm bunlar ile alakalı, muhtemelen yeni olan bir video oyunu çıktı. Bir ResetEra kullanıcısı tarafından fark edilen değerlendirme tablosuna göre IO Interactive ekibi Hitman: Sniper Assassin isimli bir video oyunu üzerinde çalışıyor.

Hitman: Sniper Assassin isimli bir oyun göründü

Australian Classification üzerinde fark edilen Hitman: Sniper Assassin, bir video oyunu olarak görünüyor ve oyunun aldığı sınıflandırma ise +15 olarak görünmekte. Australian Classification tarafından verilen bilgilere göre Hitman: Sniper Assassin isimli oyun bol şiddet içeriyor ve çevrim içi ögeleri içerisinde bulunduruyor. Bu yapıtın Australian Classification tarafından sınıflandırılmış olması, oyunun geliştirilme sürecinin ciddi anlamda ilerlediğini, hatta bitime yakın olduğunu gösteriyor. Çünkü video oyunları, genelde geliştirme sürecinin sonlarına doğru sınıflandırmalar için gerekli resmi kuruluşlara gönderilir.

Hitman: Sniper Assassin tam olarak nedir, bilemiyoruz ama 2015 senesinde Square Enix tarafından piyasaya sürülen mobil oyun Hitman: Sniper ile bir alakası olduğunu düşünmüyoruz. Çünkü dediğimiz gibi, serinin genel olarak tüm hakları IO Interactive ekibinde, Square Enix ise sadece bahsi geçen video oyununun haklarına sahip. Bakarsınız IO Interactive tarafından yapılan bu oyun, HITMAN oyununun ikinci sezonu çıkar. Kim bilir?

Hitman: Sniper Assassin isimli bir oyun göründü

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.