Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 01.01.2021

Günümüzün merakla beklenilen oyunlarından bir tanesi olan Hitman 3 için 5 dakikalık oynanış videosu yayımlandı. GameInformer tarafından yayımlanan bu yeni oynanış videosu, bizlere oyunun ilk 5 dakikasını gösteriyor. Daha da spesifik olmak gerekirse, Dubai görevinin ilk 5 dakikasını gösteriyor diyebiliriz. Bu görevde Agent 47, The Sceptre’yi avlamaya çıkıyor. Hemen aşağıdaki video ile sizleri baş başa bırakalım, sonra da detaylara geçelim.

Hitman 3 için Dubai görevinin ilk 5 dakika oynanış görüntüleri bizlerle

Hitman 3, World of Assassination serisinin sonuncusu olarak bizlere hazırlanıyor. Oyun, bizlere suikast konusunda gerekli özgürlükleri sunarak geliyor. Dahası da, hazırlanmakta olan yapım için Glacier Engine adındaki oyun motoru kullanılıyor. Hitman 3, Ocak 2021 ayı içerisinde bizlerle buluşacak. Fakat bir süre boyunca Epic Games üzerinde mevcut olacak. Dahası da, 2021 yılı içerisinde oyunda ışın izleme teknolojisi de bekleniyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.