Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 08.06.2018

Geçtiğimiz günlerde ipuçları verilen Hitman 2, en sonunda duyuruldu. Duyurulmakla kalmadı, aynı zamanda ön sipariş fiyatı, paketleri, paket içerikleri ve sistem gereksinimleri gibi önemli bilgiler de paylaşıldı. Paketler ve oyunun detayları ile ilgili bilgilere geçmeden önce, oyunun fazlasıyla uygun bir fiyat etiketi ile karşımıza çıktığını belirtmemizde fayda var. Haberimizin en sonunda sizleri bekleyen fragmanı da izlemeden geçmemenizi tavsiye ederiz.

Hitman 2 duyuruldu, sistem gereksinimleri ve Türkiye fiyatı

Hitman 2 fiyatı, neyse ki dudak uçuklatmıyor

Hitman 2 için açılan Steam sayfası, bizlere oyun hakkında çok önemli bilgileri de veriyor. Oyun içerisinde açık dünya ile karşılaşacağımız bilgisi, açıklama kısmındaki, “Hitman 2’de dünyayı dolaş ve egzotik tatil yörelerinde hedeflerinin peşine düş.” bilgisi ile etiketler kısmında bulunan Açık Dünya etiketi belirtiyor. Aynı zamanda, oyun için çıkış tarihi de yine oyunun bilgileri arasında bulunuyor. Oyun, belirtilen bilgilere göre 13 Kasım 2018 tarihinde bizlerle buluşacak.

Bizlere yayıncı ekip tarafından 3 farklı sürüm sunulmuş. Bu sürümler sırasıyla Standart Edition, Silver Edition ve Gold Edition olarak karşımıza çıkıyor. Standart Edition fiyatı 102 TL, Silver Edition fiyatı123 TL, Gold Edition fiyatı ise 144 TL olarak belirtilmiş. Paketten pakete farklı içerikler sunuluyor. Ayrıca, bir de ön sipariş ile satın alanları bekleyen 2 önemli özellik var. Eğer oyunun Gold Edition sürümüne ön sipariş ile sahip olursanız, oyun ile 4 gün erkenden, yani 9 Kasım 2018 tarihinde buluşabilirsiniz demek oluyor. Erken erişim fırsatının üstüne bir de Sniper Assassin modu da sunuluyor.

Eğer Hitman 2’nun Standart Edition sürümünü satın alırsanız, herhangi bir ekstra içerik elde edemeyeceksiniz. Eğer Silver Edition sürümüne sahip olursanız, Sniper Assassin modu ile ödüllendiriliyorsunuz. Fakat, biraz daha paraya kıyarak Gold Edition sürümünü satın almanız durumunda, hem 4 gün önceden oyunu tecrübe edebiliyor, hem de Sniper Assassin moduna sahip oluyorsunuz. Artık hangi paketi alacağınız tamamen size kalmış.

Hitman 2 duyuruldu, sistem gereksinimleri ve Türkiye fiyatı

Hitman 2 sistem gereksinimleri hiç de ürkütücü durmuyor

Eğer ortalama bir bilgisayarınız varsa, kesinlikle korkmanıza gerek yok demektir. Zira Hitman 2, sizlerden pek de büyük bir sistem istemiyor. Minimum sistem gereksinimlerini ve önerilen sistem gereksinimlerini hemen aşağıda sizlerle paylaştık. Oyunu oynayabilmek için Nvidia GTX 660 ve üzeri ekran kartına, 8GB RAM kapasitesine ve Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz ya da AMD CPU Phenom II X4 940 işlemcilerinden birine sahip olmanız gerekiyor.

Hitman 2 – Minimum sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: OS 64-bit Windows 7
  • İşlemci: Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz ya daAMD CPU Phenom II X4 940
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 ya da Radeon HD 7870
  • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan

Hitman 2 – Önerilen sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: OS 64-bit Windows 7 ya da 64-bit Windows 8 (8.1) or Windows 10
  • İşlemci: Intel CPU Core i7 3770 3,4 GHz ya da AMD CPU AMD FX-8350 4 GHz
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GPU GeForce GTX 770 ya da AMD GPU Radeon R9 290
  • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.