Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 14.06.2018

E3 2018 etkinliklerinin bu sene de bir hayli dolu geçtiği söylenilebilir. Zaten daha önceden haberlerini aldığımız Hitman 2 da etkinlikler arasında gösterilen yapımlardan bir tanesiydi. E3 2018 etkinlikleri esnasında oyun için Miami haritası gösterildi. Haritayı oynayan oyuncuların haritada neler yapabilecekleri, haritada ne gibi araçlar bulabilecekleri, kullanabilecekleri kamuflajlar ve daha fazlasına yer verildi. Tabii, bu gösterilenler muhtemelen haritanın sahip olduğu içeriklerin yarısı bile değildir.

Hitman 2 için Miami bölümünde yapılabilecekler gösterildi

Hitman 2 ile Miami haritasında birçok şey yapabileceğiz

Haberimizin en sonunda sizleri bekleyen oynanış fragmanı, Hitman 2 için duyurusu yapılmış tek harita olan Miami’de neler yapabileceğinizi gösteriyor. Gösterilen haritada gerçekleştireceğimiz işler, daha fragmanın en başından anlayabileceğimiz üzere bir yarış yapılıyorken olacak. Oynanış ile birlikte gösterilen sahnelerden birinde, Agent 47’ın bir yarışçıyı öldürdüğüne şahitlik ediyoruz. Bu da, o haritadaki hedeflerimizden birinin yarışçılardan biri olduğu anlamına geliyor.

Oynanış fragmanı ile birlikte, hedefleri nasıl öldürebileceğimiz konusunda da bilgiler veriliyor. Örneğin, ilk olarak yarışçı hedefimizi keskin nişancı tüfeğimiz ile öldürme seçeneğimiz bulunuyor. Tabii, tek gösterilen seçenek bu da değil. hedefinizi öldürmek için, hedefin en son boy gösterdiği podyumu da havaya uçurabiliyoruz. Muhtemelen, bu gösterilenler sadece ihtimaller ve seçeneklerden bazılarıdır. Yani, istediğimiz taktirde bu oynanış fragmanı ile gösterilen şeylerden kat kat daha fazlasını yapabiliriz. Zaten serinin yeni oyunlarını heyecanlı bir hale getiren özellik de bu değil mi?

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.