Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Yaşar Baturalp Artar, Editör Yazım tarihi: 05.06.2018

Warner Bros. İnternet sitesinin güncellenmesi ile birlikte Hitman 2 logosu daha tanıtım gerçekleşmeden ortaya çıktı. Zorlu bir çıkış yaşamasına rağmen yeni sistem ile toparlayıp beğenilen oyun, uzun süredir yeni bir içerik ile güncellenmiyordu. Oyuncular, yeni bir sezon veya bir genişlemenin ortaya çıkmasını beklerken Warner Bros. tarafından sızdırılan logo yeni bir oyuna işaret etti.

Hitman 2 tanıtım

E3 2018 yaklaşırken, pek çok yeni oyunun tanıtımıyla da karşılaşmaya devam ediyoruz. Bunlardan birisi olması beklenen ve bu hafta içerisinde tanıtılacağı düşünülen yeni Hitman oyunu şimdiden ortaya çıktı. Henüz tanıtım gerçekleşmese de, Warner Bros. İnternet sitesi oyunun logosunu herkese açık bir dosya yoluna yerleştirerek yayılmasına sebep oldu. Üstelik bu logo, bizleri yeni bir görev setinden çok daha farklı şeylere götürüyor.

Herhangi bir yeni sezon ibaresi taşımayan logo tamamen Hitman 2’ye ait. Çıkışı sırasında sezonluk yapısı sebebiyle sorunlar yaşamasına rağmen sonradan toparlamayı başaran ilk oyun, ikincisine yol gösterecektir diye düşünüyoruz. Dünyanın farklı yerlerinde farklı görevler yaptığınız oyunda bu görevlere belirli süre sınırlarıyla erişebiliyordunuz. Hitman 2’nin neler getireceğini ise şu an için yalnızca tahmin edebiliyoruz.

Hitman 2 tanıtım etkinliği ne zaman gerçekleşecek?

Hemen yukarıdan oyunun resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımı inceleyebilirsiniz. Paylaşımda belirtildiği üzere, tanıtım 7 Haziran 2018 Perşembe günü gerçekleşecek. 72 saatten daha az bir süre olduğunu düşünürsek, oyuna dair yeni detayların ortaya çıkmasına çok da fazla kalmadığını söyleyebiliriz. Dilerseniz buraya tıklayarak oyunun resmi Twitter sayfasına ulaşabilir ve gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.