Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Talha Şahin, Editör Yazım tarihi: 28.03.2019

Hitman 2, 13 Kasım 2018 tarihinde piyasaya ilk çıktığında beklenenleri teknik anlamda verememiş, oyuncuları ve özellikle hayranlarını oldukça üzmüştü. Biz de oyunu çıkar çıkmaz incelemiş, notumuzu vermiştik. Bu sorunlardan da bahsetmiştik tabii. Eğer henüz Hitman 2 inceleme yazımızı okumadıysanız, buraya tıklayarak Hitman 2 inceleme yazımıza ulaşabilirsiniz. İlk oyunun aksine ikinci oyunun, kısıtlı grafik ayarları vardı. DirectX 12 desteklemiyordu ve grafiksel olarak eksikleri vardı. Geliştirici ekip IO Interactive bunun farkında olacak ki, oyuna güncelleme getirmeye karar verdi. Bu güncelleme için, önceki sürüm ile arasında uçurumlar var desek yanlış olmaz.

Hitman 2, artık DirectX 12 destekliyor ve daha fazla FPS ile çalışıyor

Uçurumlar var dedik ama oynanış anlamında pek değişiklik yok. Yenilikler daha çok grafik olarak karşımıza çıkıyor. Gelen güncelleme ve DirectX 12 desteği, CPU ve RAM kullanımını dengeledi. Performans testlerinde oyun artık 15 ile 40 FPS arasında daha fazla performans veriyor. Grafik ve teknik anlamda oyunda bulunan birçok hatayı düzeltti. Yani artık yaşadığımız oyun deneyimi böyle bir güncelleme ile ikiye katlandı. Bunların yanında bir de Hitman Sniper Assassin haritası olan Hantu Port eklendi.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.