Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 17.10.2018

Warner Bros ve IO Interactive tarafından, ünlü aktör Sean Bean’in de Hitman 2 içerisinde yer alacağı duyurusu yapıldı. Sean Bean, oyundaki eski MI5 ajanı olan Mark Faba rolünde karşımıza çıkıyor. Hikayeye göre Mark Faba, MI5 ajanlığından sonra serbest çalışan bir suikastçı oluyor. The Undying adı ile bilinen Mark Faba, aynı zamanda kendini ölmüş gibi gösterme konusundaki ustalığı ile de biliniyor. Bu durum da, ICA’in Mark Faba’nın başına ödül koyulması ile sonuçlanıyor ve biz de Hitman 2 içerisinde onu öldürmeye çalışıyoruz.

Sean Bean, Hitman 2 bir görevi oldu

Yukarıda sizlerle paylaşmış olduğumuz fragman, Warner Bros ve IO Interactive ekipleri tarafından Sean Bean’in hedefimiz olduğu görevin tanıtımı. Sean Bean bu konu hakkında, “Yolda olan Hitman 2 oyununun bir parçası olduğum için heyecanlıyım. Her zaman yeni bir role bürünmek heyecanlı olmuştur ve herkesin benim karakterimi görev başladığında görmesini sabırsızlıkla bekliyorum.” diyerek heyecanını ve mutluluğunu paylaştı.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.