Hitman 2 içerisinde Ghost Mode adında çok oyunculu mod olacak

Hitman 2 içerisinde Ghost Mode adında çok oyunculu mod olacak

Arkadaşlarınızla kapışmak istemez miydiniz?

Merakla beklemekte olduğumuz Hitman 2 ile ilgili önemli bilgiler ortaya çıktı. Bildiğiniz üzere, normalde Hitman serisinin oyunlarında doğru düzgün bir çok oyunculu mod bulunmuyor fakat artık bu durum değişecek gibi görünüyor. Warner Bros ve IO Interactive ekipleri tarafından yapılan yeni duyuru ile birlikte, Hitman 2 oyununa çok oyunculu modu getiren Ghost Mode isimli mod ile tanıştık. Hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz video da, Hitman 2 Ghost Mode için yayımlanmış olan tanıtım videosu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Hitman 2, Ghost Mode ile daha da renkleniyor

Eğer yukarıda paylaştığımız 1 dakika 29 saniye uzunluğundaki videoyu izlediyseniz, zaten fazlasıyla Ghost Mode’un nasıl bir şey olduğunu göstermiştir sizlere. Fakat biz yine de anlatalım. Ghost Mode, bir rakibe karşı oynamanızı sağlıyor. Her 2 oyuncu da, aynı haritayı ve aynı görevi oynuyor olmasına rağmen, her 2 oyuncunun oynamakta olduğu evren de birbirinden farklı oluyor. Yani, eğer oyunculardan biri ortalığı karıştırırsa, diğer oyuncunun dünyasına bir şey olmuyor.

Hitman 2 ile gelecek olan Ghost Mode, oyuncuları hırslandıracak bir mod olarak gösterilebilir. Bunun sebebi de, eğer rakibiniz Ghost Mode oynarken hedefini başarılı bir şekilde öldürmeyi başarırsa, size hedefinizi öldürmeniz için sadece 20 saniye gibi bir süre veriliyor. Ne yapacaksanız, bu 20 saniye içerisinde yapmanız gerekiyor. Yapamadığınız taktirde doğal olarak yenilmiş sayılıyorsunuz. Ayrıca, şahitlerin bulunduğu bir öldürme, oyun tarafından başarılı bir öldürme olarak da kabul edilmiyor.


Hitman 2  Satın al
Hitman 2 inceleme    Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.