Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 29.12.2016

Hideo Kojima, bütün oyun severlere "Mutlu yıllar!" diyor.

KojimaPrpdictions

Haftalık olarak yayımlanan Famitsu dergisinde, hepimizin yakından tanıdığı ve ayrı bir sempati beslediği Hideo Kojima ile ilgili bir sayfa var. Sayfada, Hideo Kojima'dan bir yeni yıl mesajı bulunuyor.

Hideo Kojima bizlere, “Hepinize mutlu yeni bir yıl diliyoruz! Kojima Productions, ilk yıl dönümünü 16 Aralık 2016 tarihinde kutlamıştı. Geçen yıl, elimde arkadaşlarımın da desteklediği bir hayal ve hedef vardı. Uzaya gitmeye hazırlanıyorduk ve nihayet üssümüz, motorumuz ve ekibimiz hazır. Sanırım bunların hepsi dünyanın çeşitli yerlerinden bizleri destekleyen ve kucak açan insanlar sayesinde oldu. Bu yüzden tüm o beklentilere cevap vermek istiyorum ve bu yılın motoru ilk çalıştırdığımız yıl olmasını istiyorum. Tekrar, hepinize bu yıl için teşekkür ederim.” mesajını yollayarak oyun severlerin yeni yılını da kutlamış oldu.

 

Bizde VG247 Türkiye ailesi olarak yeni yılınızı kutlar; keyifli, oyunlarla dolu, musmutlu bir yıl geçirmenizi dileriz! Hideo Kojima'ya ise Death Stranding ve Kojima Productions konusunda başarılar dileriz!

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.