Hideo Kojima, hediyelere doymuyor

Hideo Kojima, hediyelere doymuyor

Hideo Kojima şimdi de Ubisoft ekibinden bir Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands hediyesi aldı.

Oyun sektörünün en efsanevi isimlerinden olan Hideo Kojima, hem oyuncular tarafından, hem de oyun geliştiricileri tarafından saygıyla anılıyor. Sanıyoruz ki bu grup içerisine Konami takımını dahil etmek, pek doğru olmayacaktır. Her neyse, bir sektör içerisinde saygı duyulan bir kişi olunca da, zaman zaman hediyeler alabiliyorsunuz. Hideo Kojima da diğer oyun geliştiricilerinden sık sık hediye alan bir isim. Öyle ki, kendisi daha önce Sony, Microsoft ve Naughty Dog ekibinden birçok farklı hediye almıştı. Geçenlerde ise bu ismin eline başka bir hediye geçti. Bu hediye, Ubisoft tarafından gönderilmişti.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Hideo Kojima, hediyelere doymuyor

Sizlerin de yukarıdan ve aşağıdan görebileceğiniz görsellerdeki gibi, Ubisoft, bahsi geçen saygıdeğer isme özel bir Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands paketi gönderdi. Hideo Kojima, Twitter üzerinden bu hediye için Ubisoft ekibine teşekkür ederken, bu teşekkür gönderisinin altına ise resmi Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands Twitter hesabı bir yorum attı ve oyunu oynarken arkadaşa ihtiyacı olup, olmadığını sordu. Bunun üzerine bir domino misali, birçok Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands geliştiricisi, arkadaşa ihtiyacı varsa, biz varız dedi ve görseller paylaştı. Dilerseniz paylaşılan bu görsellere hemen aşağıdaki galerimizden göz atabilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Mass Effect: Andromeda inceleme yazımıza veya Halo Wars 2 inceleme yazımıza göz atabilirsiniz. Yakın zamanda resmi duyurusu gerçekleştirilmiş olan Destiny 2 hakkında bildiğimiz her şeye de mutlaka göz atmanızı öneriyoruz.

C6eLUSrXQAEpWld

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.