Hideo Kojima, Death Stranding içerisindeki karakter özelleştirme ögelerinden bahsetti

Hideo Kojima, Death Stranding içerisindeki karakter özelleştirme ögelerinden bahsetti

Acaba ne kadar detaylı olacak bu sistem?

29 Nisan 2017 tarihinde New York’da Tribeca Games Festival düzenlendi. Bu etkinlik sırasında Hideo Kojima da bazı açıklamalar yaptı. Bu açıklamalar, sizlerin de tahmin edebileceği gibi Death Stranding hakkındaydı. Hideo Kojima öncelikle gerçek aktörlerle neden çalıştığını açıkladı ve bu konuda, “Ben, aktörlerin sahneye çıkıp, benim bile hayal edemeyeceğim şeyleri yapmasını, daha canlı bir şeyler istedim. Bu yüzden de gerçek film aktörleri ile çalışma kararı aldım.” dedi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Hideo Kojima, Death Stranding içerisindeki karakter özelleştirme ögelerinden bahsetti

Bu açıklama ardından Hideo Kojima, oyun için yayımlanan ilk videoya döndü ve bizlere çıplak olan Norman Reedus’u hatırlattı. Hideo Kojima, Death Stranding hakkında yaptığı ikinci açıklamasında, karakter özelleştirmesine de değindi. Bu açıklama, “Norman Reedus’u çıplak gördüğünüz o sahne, benim net bir şekilde istediğim bir şeydi, karakteri ilk olarak çıplak görmenizi istedim. Oyunun ilerleyen noktalarında onu farklı kostümlerle, kıyafetlerle, saçlarla ve ekipmanlarla görebiliyorsunuz. Bu, bugün için söylemem gereken her şeydi.” şeklinde idi.

Görülen o ki, bu oyun ile karşımıza az veya çok etkili bir şekilde, karakter özelleştirme çıkacak. Eğer karakter özelleştirme olmayacaksa, karakterimiz bölümler ilerledikçe değişecek fakat bir açık dünya/aksiyon oyununda böyle bir şeyin olacağını sanmıyoruz. Bu yüzden karakter özelleştirme sistemi, bizlere çok daha mantıklı geliyor.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Call of Duty: WWII Ön İnceleme yazımıza, Outlast 2 inceleme yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.