Menü
https://leadergamer.com.tr/haziran-2017-en-yuksek-inceleme-puanina-sahip-oyunlar/
Killing Floor 24 Haziran 2017 12:44

Killing Floor, şimdi herkese bedava

Killing Floor kampanyasını kaçırmış olanlar için iyi bir fırsat.


Hepimizin sık sık faydalandığı bir site site olan Humble Bundle, Steam tarafından gerçekleştirilen yaz indirimlerine kafa mı tutmak istedi, müşteri mi çekmek istedi, ne yaptıysa artık bedavadan Killing Floor dağıtmaya başladı. Son birkaç saatin kalmış olduğu kampanyadan kesinlikle hazır fırsat varken herkesin faydalanması gerekli. Ayrıca en baştan belirtelim, dağıtılan sadece oyunun kendisi, yani herhangi bir ek paket falan bulunmuyor.

Killing Floor

Humble Bundle üzerinden bedava olarak oyuna sahip olmak için buraya koymuş olduğumuz linke tıklayın ve oyunu sepetinize ekleyip satın alma işlemlerinizi tamamlayın. İşlemlerin sonunda bedavadan Steam‘de kullanabileceğiniz bir oyun kodu elde etmiş olacaksınız. Ek paketi olmayan bir Killing Floor‘da neler yapabileceğinizi düşünüyorsanız, yine tekli veya çoklu oyuncu modlarında oyunun tadını çıkarabileceğinizi söyleyebiliriz. Özellikle çoklu oyuncu modu gerçekten eğlenceli olacaktır.

Ayrıca, bir süre boyunca Killing Floor 2‘de de %50‘lik bir indirim söz konusu. TL olarak hesapladığımızda indirimli hali bile pahalı gelse de, eğer yurt dışında oturan biriyseniz ve Steam tarafından yapılmış olan Killing Floor paketindeki indirimi kaçırmışsanız, 15 dolara oyunu elde edebilirsiniz. Oyunun 5 Temmuz 2017 tarihinde kadar Steam üzerindeki fiyatı da 25 TL.

Tüm bunların haricinde, En iyi Steam yaz indirimleri 2017 fırsatları yazımıza, Steam yaz indirimleri 2017 – 1 TL ile 20 TL arasındaki en iyi oyunlar yazımıza, Steam yaz indirimlerindeki en ucuz oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Alper Dalan Editör