Türkiye

Hepinizi Battlefest etkinliğine bekliyoruz

Hepinizi Battlefest etkinliğine bekliyoruz

Bu ay savaş ile geçecek...

Geçtiğimiz hafta raflarda kendine yer bulan Battlefield: Hardline, tepki alsa dahi birçok kişi tarafından bir hayli sevildi. Oyunun geliştiricileri de, kendilerini yalnız bırakmayan oyuncular için yeni bir etkinliğe imza attı: Battlefest!

Battlefest ile dopdolu bir savaş ayı bizleri bekliyor. Bugün başlayan etkinlik, 11 Mayıs tarihine kadar devam edecek. Battlefest’te olacak olan etkinliklerin tam tarihini aşağıdaki listede bulabilirsiniz. Çeşitli hediyeler ve eğlenceli dakikalar için sizleri şimdiden bu tarihleri takviminize not etmenizi öneriyoruz.

Hardline850

26 MART – 30 MART

İki kat tecrübe puanı kazanacağınız bu süre içerisinde, kolay bir şekilde rütbe ve para kazanabilirsiniz.

27 MART

Oyun içi silah kamuflajı, avatar için çeşitli görseller ve ekstra tecrübe puanı sunan Gold Battlepackler, bu tarihte oyuna giren herkese ücretsiz olarak verilecek.

7 NİSAN – 4 MAYIS

Bu tarihler arasında sınıflar için çeşitli topluluk görevleri sunulacak ve özel eşyalara sahip olma imkanına sahip olacağız.

7 NİSAN – 30 NİSAN

Nvidia ShadowPlay PC Yarışması ile eğlenceli dakikalar bizleri bekliyor olacak. 7 Nisan tarihinde kuralları belirlenecek olan etkinlikte, Hardline’da yakaladığınız ilginç anlar ile oylamaya katılabileceksiniz. Henüz ödül hakkında kesin bir bilgilendirme yapılmadı.

16 Nisan

Sürpriz olarak tutulan etkinlik detayları için biraz daha sabretmemiz gerekiyor.

22 NİSAN – 23 NİSAN

Battlefield: Hardline’ın geliştiricileri olan Visceral ve DICE firmalarında ki geliştiriciler ile özel maçlar yapma imkanı bizlere sunulacak.

4 MAYIS – 11 MAYIS

Ödüllü birçok topluluk görevi oynanmaya hazır halde olacak.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın