Hello Neighbor, Xbox One X üzerinde 4K çözünürlükte çalışacak

Hello Neighbor, Xbox One X üzerinde 4K çözünürlükte çalışacak

Oyunun E3 2017 fuarında gösterilen tanıtım videosu da karşımızda.

Microsoft tarafından E3 2017’de tanıtılan ve oyunları 4K çözünürlükte çalıştıracak olan Xbox One X konsolunun listesine bir oyun daha girdi. Tam çıkışını gerçekleştirmemesine rağmen, oyuncular tarafından oldukça sevilen Hello Neighbor da bu konsolun gücünden faydalanacak. Oyunun E3 2017 tanıtım videosunun gösterilmesinin yanı sıra, Microsoft’un en yeni konsolunda 4K çözünürlükte çalışacağı bilgisi de bizler ile paylaşıldı.

Hello Neighbor Xbox One X

Dynamic Pixels tarafından geliştirilen ilginç tasarımlı bir korku oyunu olan Hello Neighbor, konsol oyuncularını da korkutmaya gelecek. Alpha testi öncesi sürümünün herkes tarafından oynanabildiği bu oyun, komşunuzun evine girmenizden ve sakladıklarını araştırmanızdan oluşuyor. Güçlü bir yapay zekaya sahip olan ve bütün tanıtımlarında bunu kanıtlayan oyunu sevmek için tek nedeniniz bu bile olsa, gayet yeterli bir neden.

Oyunun Xbox One X üzerinde 4K çözünürlükte çalışacak olması, bu konsolu almayı düşünen kullanıcılar için iyi bir haber. Bahsedilen bu 4K çözünürlüğün doğal olup olmadığına dair bir açıklama ise geliştiricilerden gelmedi. Dilerseniz Steam Erken Erişim programı sayesinde şimdiden oynamaya başlayabileceğiniz bu oyunu, Xbox One için de ön sipariş edebilirsiniz. Hemen aşağıdan oyunun yeni tanıtım videosunu izlemeyi unutmayın.

Tüm bunların haricinde, Sony sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Ubisoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Bethesda sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Microsoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, EA Play 2017 sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın