Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 23.06.2018

Hellblade Senua’s Sacrifice, 8 Ağustos 2017 tarihinde çıkışını gerçekleştirmiş bir yapım. Yani, üzerinden neredeyse 1 yıl geçti. Çıkışı esnasında ve çıkışını gerçekleştirdikten sonra oyuncu kitlesi tarafından fazlasıyla beğenilmiş olduğunu da hatırlatmakta fayda var. Peki, biz şimdi durduk yere neden bunlardan bahsediyoruz? Çünkü, oyun bu zamana kadar dünya çapında 1 milyon adet satış gerçekleştirmeyi başardı. Bunu ise, oyunun geliştirici ekibinin Twitter üzerinden yapmış olduğu paylaşım aracılığıyla öğrendik.

Hellblade Senua’s Sacrifice dünya çapında 1 milyon sattı

Hellblade Senua’s Sacrifice 1 yıl içerisinde 1 milyon satış yapmayı başardı

Haberimizin en sonunda görebileceğiniz Twitter gönderisi, oyunun geliştiricisi olan Ninja Theory’e ait. Gönderide, “Hellblade Senua’s Sacrifice, Xbox, PS4 ve PC üzerinde 1 milyon satışa ulaştı. Destekleriniz için teşekkürler!” açıklaması bulunuyor. Ayrıca, gönderide aynı zamanda, oyun için güzel bir görsel de paylaşılmış durumda. Gönderinin en sonunda ise, Steam platformu üzerindeki yaz indirimleri kampanyası ile %40 indirime uğramış olduğu hatırlatılıyor. Umarız ki, geliştirici ekibin başarısı hep bu şekilde devam eder.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.