Haziran 2017 için ücretsiz PlayStation Plus oyunları belli oldu

Haziran 2017 için ücretsiz PlayStation Plus oyunları belli oldu

PlayStation Türkiye önceden söylemişti zaten. Farklısı çıkmadı.

Birkaç gün önce sizlere bir haber rapor etmiştik ve bu haberde, PS Plus oyunlarından bahsetmiştik. Çünkü PlayStation Türkiye, yanlışlıkla açıklamıştı Haziran 2017 için düşünülen PlayStation Plus oyunlarını. Bugün ise resmi olarak tam liste açıklandı. Açıklanan listeye göre PlayStation 4 oyuncuları Killing Floor 2, Life is Strange, Neon Chrome ve Spy Chameleon oyunlarına sahip olabilecek. PlayStation 3 oyuncularını ise Abyss Odyssey ve WRC 5: World Rally Championship oyunları karşılayacak. Son olarak, PlayStation Vita oyuncuları, ücretsiz Neon Chrome ve Spy Chameleon tadına bakabilecek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Haziran 2017 için ücretsiz PS Plus oyunları belli oldu

Orijinal olarak haberimizde, “PlayStation Türkiye, resmi Twitter hesabı üzerinden Haziran 2017 için ücretsiz PS Plus oyunlarını açıkladı fakat bu açıklama biraz erken yapıldı. Normalde ay sonuna biraz daha yakın tarihlerde gerçekleştirilen bu tip duyurular, bu sefer PlayStation Türkiye sayesinde elimize çok daha erkenden ulaştı. Resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan açıklamaya göre, Haziran 2017 içerisinde PlayStation 4 kullanıcıları, Life is Strange ve Killing Floor 2 oyunlarına ücretsiz bir şekilde sahip olabilecekler. Açıkçası, Haziran 2017 için düşünülmüş olan oyunların oldukça güzel olduğunu söyleyebiliriz.” demiştik.

Haberimiz, “Henüz geçen haftalarda resmi olarak duyurulan Life is Strange 2 ardından, orijinal oyunun ücretsiz olarak sunulacak olması, seriyi merak eden oyuncular için oldukça güzel bir fırsat olacak. Killing Floor 2 ise yine Life is Strange kadar kaliteli ve eğlenceli bir oyun. Bu arada hemen söyleyelim, yukarıdan görebileceğiniz Twitter gönderisi şu sıralarda kaldırıldı. Yani, PlayStation Türkiye de bu bilgiyi erkenden yayımladığını fark etti fakat biraz geç oldu sanki.” şeklinde devam etmişti.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Far Cry 5 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri, fiyatı, videoları ve daha fazlası yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Destiny 2, ilk oyuna ek paket olarak gelmeliydi isimli fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.