Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 21.06.2021

Geçtiğimiz haftalarda Resident Evil Code Veronica Remake sürümünden bahsetmiştik. Hayranlar tarafından Unity Engine oyun motoru ile tekrar elden geçirilmekte olan bir sürümdü bu. Görünüşe göre bahsini ettiğimi hayran ekibi, Resident Evil Code Veronica Remake’in yapımında bir hayli ilerlemiş çünkü yolda olan yapımın demo sürümü paylaşıldı. Dahası da, Resident Evil Code Veronica Remake demo sürümünü siz de bir an önce indirip deneme imkanına sahipsiniz.

Resident Evil Code Veronica Remake demo sürümü nasıl indirilir?

Daha önceki Resident Evil Code Veronica Remake haberimizde aslında detayları paylaşmıştık fakat yine de üzerinde çok durmadan neler sunduğundan bahsedelim. Yolda olan Resident Evil Code Veronica Remake, oyunculara Remake ve Classic adında 2 farklı mod sunacak. Olabildiğince orijinal sürüme bağlı kalmaya çalışacak. Hatta, eğer bir şekilde Resident Evil Code Veronica Remake tam sürümü çıkmayı başarırsa, bütün orijinal haritaların yeniden yapılmış hallerini göreceğiz.

Siz de bir an önce Resident Evil Code Veronica Remake’in demo sürümünü denemek istiyorsanız, nasıl indirip oynamaya başlayabileceğinizden de bahsedelim. Buraya tıklayarak Resident Evil Code Veronica Remake’in demo sürümünü indirebilirsiniz. Fakat oynarken, kesinlikle aklınızda bulundurmanız gereken şey, bunun bir hayran yapımı olduğu. Yani, tam olarak pürüzsüz bir demo sürüm olmayabilir. Hatalarla karşılaşabilirsiniz. Muhtemelen tam sürümde hataların da aşırı büyük kısmının önüne geçilecektir fakat şimdilik idare edebilirsiniz. Tadını çıkarın!

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.