Menü
https://leadergamer.com.tr/god-of-war-yeni-bilgiler-cok-yakinda/
Hasbro , Monopoly 11 Ocak 2017 16:09

Hasbro Monopoly’nin yeni piyonlarını, oyuncular belirleyecek

1935’ten bugüne, 1 milyardan fazla kişinin oynadığı efsane oyun Monopoly’nin piyonları yenileniyor.


2017 büyük yenilikleri de beraberinde getiriyor. Markalı oyun ve oyuncak sektörünün önde gelen şirketlerinden Hasbro, Monopoly’nin piyonlarını değiştirmeye hazırlanıyor. 10 Ocak 2017 ile 31 Ocak 2017 tarihleri arasında Dünya genelinde yapılacak oylamayla, belki de Hasbro Monopoly tarihinde ilk defa tüm piyonlar birden Monopoly severlerin seçimleri sonucunda değişecek.

Hasbro Monopoly

Oyun severler, www.PiyonunuOyla.com adresinden gerçekleştirilecek oylamayla, mevcut piyonların da dahil olduğu ve penguen, plastik ördek ve tavşanlı terlik gibi yeni seçeneklerin de bulunduğu 64 piyon arasında favori 8 piyonunu seçebilecek. Üstelik, oylamaya katılanlar oylama süresince birden çok kez oy verebilecek. Oylama sonucunda en çok oyu alan 8 piyon, Dünya Monopoly Günü olan 19 Mart 2017 tarihinde duyurulacak ve Eylül 2017 tarihinde raflara çıkacak oyunun yeni klasik versiyonunda yerini alacak.

İşte Hasbro Monopoly’nin oylamaya sunacağı yeni piyonlar arasından örnekler;

Uçak: Bay M gibi meşgul bir adamın trafikte kaybedecek zamanı yok. Bu yüzden Bay M, yeni bir uçak aldı. Peki 2017’de özel jeti de favori piyonlar arasına iniş yapacak mı? Yarış arabası: Bay M, 1930’lardan bu yana yarış arabasıyla aksiyon dolu maceralara atılıyor, ama acaba emektar yol arkadaşı paslanmaya mı başladı? Garaja yeni, daha gösterişli bir araç koymanın zamanı gelmiş olabilir mi? Kol Saati: Bay M, ilk yatırımının başarısını nasıl kutlamıştı? Tabii ki bugün bile kolundan eksik etmediği klasik ve kaliteli bir kol saati alarak. Bu yadigârın da Monopoly piyonları arasına katılma zamanı geldi mi? Bunu bize zaman gösterecek!

Kaan GEZER Editör