Canlı LeadergamerTV Sea of Thieves oynuyoruz

Harry Potter: Hogwarts Mystery oyunu, bir fragman ile karşımıza çıktı

Harry Potter: Hogwarts Mystery oyunu, bir fragman ile karşımıza çıktı

Yeni Harry Potter oyununu duymayan kaldı mı?

Harry Potter serisinin, dünya üzerinde sayısız hayranının olduğu konusunda hemfikiriz zaten, öyle değil mi? Filmlerinin ardından çıkan oyunları da, serinin hayranlarının neşesini yerine getirmeye birebir oldu çoğu zaman. Bu haberimizde de, yine benzeri bir durum ile karşınızdayız. Film serisi her ne kadar durmuş olsa da, oyunları hala biz oyuncuların beğenisine sunulmaya devam ediyor. Şimdi anlatacağımız oyunun adı Harry Potter: Hogwarts Mystery. Haberimizde, aynı zamanda oyun için bir fragman da bulunuyor.

Harry Potter: Hogwarts Mystery oyunu, bir fragman ile karşımıza çıktı

Öncelikle, Harry Potter: Hogwarts Mystery isimli oyunun nasıl bir şey olduğundan bahsedelim. Mobil platformda bizleri karşılayacak olan yapım, Portkey Games tarafından bizlere sunuluyor. Oyun içerisindeki hikayede, gerçek hayatta yıllardır beklediğimiz, fakat ne yazık ki bir türlü gelmeyen mektup geliyor. Bunun ardından da, film ve kitaplardan da tanıdığımız bazı ünlü profesörler ile tanışıyoruz. Hikayenin ne zamanlarda geçtiğini merak eden hayranlar için, Harry Potter‘ın okula katılmasından daha önce olduğunu söyleyebiliriz.

Harry Potter: Hogwarts Mystery için, bir de fragman olduğundan bahsetmiştik. Oyun için yayınlanan ilk fragmanı hemen izlemek istiyorsanız, haberimizin en sonunda sizleri bekliyor. Fragman içerisinde, oyun içi görüntüler de görmek mümkün. Görebildiğimiz kadarıyla da, oyunun mobil platformlar için gayet yeterli görselliğe sahip olduğunu söyleyebiliriz. Tabii, bu sadece bizim yorumumuz ve bizim fikrimiz. Eğer bizimle bu konuda hemfikir değilseniz, haberimizin yorumlarında neden hemfikir olmadığınızı belirtebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın