Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Mahmut Emin Uluç, Editör Yazım tarihi: 25.08.2021

Xbox’ın en özel serilerinden olan Halo, popüler FPS oyunlarının başında geliyor. Serinin devam oyunu olan Halo Infinite, hikaye ve co-op modu olmadan çıkış yapacaktı. Oyunun çıkış tarihini Xbox’un Gamescom sunumunda görmeyi umuyorduk. 343 Industries’in geliştirdiği Halo Infinite ne yazık ki Xbox Gamescom etkinliğinde gözükmedi. Ancak oyunun mağaza sayfasındaki belgelere göre oyunun çıkış tarihi belli oldu.

Halo Infinite hikaye modunun çıkış tarihi 8 Aralık gibi gözüküyor

Sızan bilgilere göre oyunun hikaye modu 8 Aralık’ta çıkacak. Yeni tarihi gösteren sayfanın ekran görüntüsünü alan Aggiornamenti Lumia sızıntıları gerçekleştirdi. Sayfa geçen yılın Ağustos ayından beri çalışıyor ancak yalnızca bir yer tutucu yayın tarihi vardı. Şimdi, sayfa sözde yeni çıkış tarihi ile birlikte oyun hakkında daha fazla bilgi içeriyor. Halo Infinite Microsoft Store sayfası, yazı yazılırken hala 31 Aralık yer tutucu tarihine sahip, bu nedenle ekran görüntülerinin sayfa değiştirilmeden önce mi alındığı yoksa belirli bölgelerle mi sınırlı olduğu net değil. Hayranlar şimdi odaklarını günümüzün Gamescom Opening Night Live sunumuna kaydırdı ve pek çok kişinin bu tarihin açıklanacağı yer olacağını umuyor.

Halo Infinite’in çok oyunculu modları ne zaman çıkacak?

Bu arada Halo Infinite’in çok oyunculu modları tamamen ücretsiz olacak. Oyunun çok oyunculu modlarının ne zaman çıkacağı henüz bilinmiyor. Ama şunu biliyoruz ki çok oyunculu modlar, hikaye modundan önce çıkış yapacak. Eğer Halo serisini daha önce oynamamışsanız sizde ücretsiz bir şekilde oyunu oynayabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.