Halkla İlişkiler tarafından sızdırılan Fallout 4 bilgileri!

Halkla İlişkiler tarafından sızdırılan Fallout 4 bilgileri!

Biri Fallout 3'ün devamı mı dedi?

Fallout 4, Bethesda‘nın sıradaki en büyük oyunu olacağı bekleniyor. Hali hazırda Skyrim‘e daha fazla indirilebilir içerik gelmeyeceği ve Elder Scrolls VI’yı en azından bir sene daha görmeyeceğimizden, Fallout 4’ün 2014‘ün başlarında çıkması mümkün. Fallout 4 hakkında ne biliyoruz? Hiç. Somut bir şey yok. Sağda, solda parçalar halinde olan bloglar da inandırıcı değiller. Ağzınızın suyu akmadan önce not alın, bu haber de Fallout 4 hakkında bir söyletinti.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

fallout3_heroReddit kullanıcısı GNR_Informant bir arkadaşının Bethesda’da halkla ilişkilerde çalıştığını söylüyor ve gelecek yeni Fallout hakkında ufak parçalar ve bilgileri öğrenip Reddit’de paylaşmış. Buyrun GNR_Informant’ın Fallout 4 hakkında buldukları:

“Herşeyden önce oyun Boston‘da geçiyor ve Fallout 3‘ün bir devamı olacak, bununla beraber tanıdık olan bağzı gruplar geri dönüyor. Boston diğer Fallout oyunlarında görmediğiniz bir atmosfere sahip, binaları cyberpunk ve retro-futurism arasında olacak.

Android’ler oyunda büyük bir role sahipler. Fallout 3’deki demir yolu ayrılmış ve bu demir yolunda “the Plantation” denen düşmanlar var. Bu grup Androidleri çiftçiliğe zorlayıp, insanlara yiyecek gelmesini sağlıyor. The Institute ise ileri düzeyde gelişmiş ve büyük ihtimalle ya kendi GECK‘lerini yaratacaklar ya da GECK ele geçirip çiftçiliğe başlayacaklar.

Fallout 3’de Super Mutant‘lar ve Brotherhood of Steel‘in çok fazla kullanılmasından Bethesda bu iki grubu kullanmaktan kaçınma kararı aldı. Bethesda yeni bir ırk yaratmak istiyor (Ghoul ve Super Mutant gibi). Boston için “Lovecraft” tarzında bir atmosfer yaratmak isteniyor.

Oblivion ve Fallout 3‘ün seviye atlama sistemi birbirine benzediğinden Bethesda seviye atlama sistemini Skyrim’e benzer bir şekilde yapmak istiyor.”

Siz gene de üstte yazılanlara pek inanmayın. Ne de olsa hiç bir şey inandırıcı değil. Bethesda, Fallout 4 hakkında çalıştıklarını söyleyene kadar çok da bir şey diyemeyiz.

Bizi takip etmeye devam edin!

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.