Half-Life’ın ‘Sven Co-op’ modu, bağımsız ve ücretsiz şekilde Steam’de olacak!

Half-Life’ın ‘Sven Co-op’ modu, bağımsız ve ücretsiz şekilde Steam’de olacak!

Yeni, ücretsiz, bağımsız Half-Life geliyor!

15 yaşındaki Half-Life oyununun yaratıcısı Valve, oyunun co-op modu ‘Sven Co-op‘ için geliştirme yapıyor, ve Steam‘de yayınlanacak, ayrıca oyunun orijinal oyun motoru GoldSrc ile.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Sven Co-op forumuna posta yazan, geliştirme takımı üyesi, büyük haberler duyurdu, ve Steam’de yayınlanacak oyunun, yenilikleri hakkında bilgi verdi.

Sven-co-opOyunun, GoldSrc motorunun özelleştirilmiş haliyle yapılacağını açıklayan üye, oyunun bağımsız olacağını söyledi. Ayrıca Steam üyelerine ücretsiz olacak. İçinde Half-Life oyununun tamamını gerektirmeyen, orijinal Half-Life mücadelesi de olacak.

Yeni sürüm, SteamPipe kullanılarak otomatik güncelleme ile gelecek, ve Half-Life seviye editörü ‘Hammer‘a gelen bir kaç güncellemenin yanında, yeni özellikler, artırımlar içerecek. Geliştirmeler büyük olacak ve daha detaylı bir Half-Life haritası sunacak.

Geliştirici, “Valve’ye, bize böyle bir fırsat verdikleri için minnettarız. En iyi oyun motorlarından birisiyle çalışmayı planlıyoruz, ve sizi temin ederiz, gelecek bir çok güncelleme var.” diye ekledi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Yani, Half-Life’ın co-op’lu daha iyi versiyonu, ücretsiz olarak bize sunulacak.

Bizi takip etmeye devam edin..

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.