Half Life Alyx için beklenen VR gereksinimini kaldıran mod çıktı

Half Life Alyx için beklenen VR gereksinimini kaldıran mod çıktı

Hadi hayırlı olsun.

Birkaç gün önce, Half Life Alyx’in VR set olmadan oynanılabildiğini gösteren bir video ortaya çıkmıştı. Bugün ise, en sonunda ilk Half Life Alyx için VR gereksinimini kaldıran mod oyuncularla buluştu ve şu an indirilebilir durumda.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Haberimize konuk olan bu modun henüz geliştirme aşamasında olduğunun altını da çizelim. Yani, kullanım esnasında kenarda köşede problemler çıkabilir. Bunları görmezden gelmeniz gerekebilir.

Fakat buna rağmen yine de Half Life Alyx’i VR set olmadan oynama imkanı sunuyor oyunculara. Bu da, muhteşem bir özellik bize soracak olursanız.

Half Life Alyx için çıkan VR gereksinimini kaldıran mod için oynanış videosu da çıktı

Eğer siz de Half Life Alyx VR gereksinimini kaldıran modu kurmak istiyorsanız istiyorsanız, birkaç dosya indirip oyunun yüklü olduğu klasöre atmanız gerekiyor. Tabii, şu aşamada oyunu oyun kolları ile değil, klavye ve fare ile oynayabiliyorsunuz.

Dosyaları attıktan sonra ise oyunun çalıştırılma komutuna -novr -console -nocrashdialog -retail -allowdebug -vconport 29000 -vcon -dev -w 1920 -h 1080 -sv_autojump 1 yazmanız gerekmekte.

Eğer siz de modu indirmek isterseniz, buraya tıklayarak indirme sayfasına ilerleyebilirsiniz. Hemen aşağıda da nasıl olduğunu görebileceğiniz bir video bulunuyor.


Half-Life: Alyx
   Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.