Half-Life 3 yüzünden Dota 2 inceleme puanları düşüşte

Half-Life 3 yüzünden Dota 2 inceleme puanları düşüşte

Bu Dota 2 size ne etti?

Grand Theft Auto V oyunundan mod desteği kesildiği zaman oyunun Steam inceleme puanları da birden dibi görmüştü. Bugün ise benzer bir durum Dota 2 oyununda yaşandı. Oyuncular birden bire Dota 2 inceleme puanlarına Half-Life 3 yüzünden eksi puanları basmaya başladı. Peki, Half-Life 3 ile bu oyun arasında ne gibi bir bağ olabilir? Bizce hiçbir bağ yok fakat oyuncular bu oyun yüzünden Half-Life 3 oyununun iptal edildiğini düşünüyor. Muhtemelen geçtiğimiz günlerde yayımlanan Half-Life 3 senaryosunun bu durumla bir alakası var fakat Dota 2 topluluğunun aklından neler geçiyor, bilmek oldukça zor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Half-Life 3 yüzünden Dota 2 inceleme puanları düşüşte

Half-Life 3 senaryosu, “Birçok insanın beni hatırlaması için veya en son ne zaman, neyi söylediğimi hatırlaması için yeterince zaman geçti. Artık direniş ya kazanmıştır ya da kaybetmiştir, benim bir katkım yok. Eski dostlarım susturuldu veya aynı yolda yürürken düştüler. Artık araştırma takımının neredeyse tamamını hatırlayamıyorum, fakat isyan ruhunun hala burada olduğuna eminim. Bu aksiyonları benden iyi bildiğini düşünüyorum ve her şeyi sana bırakıyorum. Benden artık bir mesaj bekleme. Bu benim son mektubum.” idi.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Call of Duty WW2 kapalı beta inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın