Türkiye

Half Dead 2 için RTX teknoloji demosu paylaşıldı

Half Dead 2 için RTX teknoloji demosu paylaşıldı

Half Dead 2 teknoloji demosu için bir de indirme bağlantısı paylaşıldı.

Room701Games tarafından, geliştirmekte oldukları Half Dead 2 isimli yapım için NVIDIA’nın RTX özelliğini gösteren yeni teknoloji demosu paylaşıldı. Geliştirici ekip, an itibari ile Half Dead 2 içerisindeki yansımalar için RTX teknolojisini kullanıyor. Bunun anlamı da, oyun içerisinde düzgün ve doğru çevre yansımaları, hareketli objeler ve hatta kendi yüzünüzü görebileceğiniz demek oluyor. Hemen aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz video, Half Dead 2 için yayımlanan yeni RTX teknoloji demosu.

Half Dead 2 da RTX teknolojisini destekleyecek

Bizleri bu konuda sevindiren konu ise, bu özelliğin sadece NVIDIA GeForce RTX serisi ekran kartlarında mevcut olmayacağı oldu. Yani, eğer NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti gibi ekran kartlarına sahipseniz, rahatça ve hiçbir sıkıntı ile karşılaşmadan bu özelliğinin tadını çıkarabileceksiniz. Her ne kadar NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti’dan örnek vermiş olsak da, eski ekran kartlarında da performans açısından sorun bulunmayacak ve hızlı bir şekilde oyuncuların oyun tecrübesini renklendirecek.

Video içerisinde, Half Dead 2 ile gelecek olan RTX teknolojisi sadece küçük bir oda içerisinde gösterilmiş. Oda içerisinde 1 adet karakter ve bir de ne olduğunu çözemediğimiz NPC veya düşman bulunuyor. Görsel açıdan da gayet tatmin edici bir yapıda gibi görünüyor. Hem de böylesine küçük bir odada olmasına rağmen. İşin daha da iyi kısmı, haberimizde yer verdiğimiz bu yeni RTX teknolojisinin bulunduğu odayı kendiniz de deneyebilirsiniz. Half Dead 2 RTX teknoloji demosunu indirmek için buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfayı kullanabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın