Artık haberlerimize Bundle üzerinden de ulaşabilirsiniz

Artık haberlerimize Bundle üzerinden de ulaşabilirsiniz

Yakında kapınızın önüne bile haberlerimizi bırakacağız.

Birçok farklı kaynaktan, birçok farklı kategorideki haberleri kendi içerisinde toplayan Bundle, artık bizlerin haberlerine de sahip. Peki, bu ne demek oluyor? Yani artık internet sitemiz üzerinden yayımladığımız haberleri, Bundle üzerinde görebileceksiniz. Peki, bu sizin ne işinize yarayacak? Eğer gün içerisinde 1’den fazla sitenin haberlerini takip ediyorsanız, sürekli linkten linke tıklama, 2000 tane sosyal medya hesabı gezme sizin için bir süre sonra zorlaşacaktır. Bundle üzerinde ise birçok popüler haber sitesinin en güncel haberlerini, tek bir sayfa içerisinde görebiliyorsunuz. Yani, haberleri daha rahat takip edebileceksiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Bundle

Bundle üzerinde bizlerin haberlerine ulaşabilmek için, My Bundle sayfanızdan, “Kaynak Ekle” seçeneğine tıklayıp, Leadergamer ismini aratarak bizleri bulabilirsiniz. Bu şekilde haber kaynağınızda bizim en güncel haberlerimize rastlayabilirsiniz. Eğer Android telefon kullanıyorsanız Google Play Store üzerinden Bundle: Son Dakika Haber uygulamasını, iOS kullanıyorsanız da Apple Store üzerinden Bundle News – Breaking News and Daily Headlines uygulamasını indirebilirsiniz. Uygulamalarla işim olmaz diyorsanız, BundleHaber internet sitesi de sizleri bekliyor.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın