H1Z1: Just Survive ismini değiştirdi, oyuna bir sürü yenilik eklendi

H1Z1: Just Survive ismini değiştirdi, oyuna bir sürü yenilik eklendi

Yeni kale sistemi ve yepyeni büyük bir harita da oyuna eklendi.

Kısaca H1Z1 olarak bilinen H1Z1: Just Survive, en sonunda ismindeki H1Z1‘i attı ve sadece Just Survive oldu. Daybreak Game Company tarafından geliştirilmekte olan çoklu oyuncu odaklı oyunun, son zamanlarda aynı ismi paylaştığı H1Z1: King of the Kill‘in bayağı bir gölgesinde kaldığı bilinen gerçekler arasında. Durum böyle olunca da, ister istemez bir değişiklik yapma gereksinimi hissetti geliştirici ekip anlaşıldığı kadarıyla ve ilk adımı attı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

H1Z1 Just Survive

Peki, H1Z1: Just Survive oyununda neler değişti?

Oyunda muhtemelen karşımıza çıkan en büyük değişiklik, yeni gelen harita. Yeni gelen Badwater Canyon isimli henüz tam anlamıyla tamamlanmamış ve sadece tamamlanmış olan kısmı oynanabilir olacak olan harita, insanların yıllardır kullanmış olduğu orijinal haritanın yerini alıyor. Badwater Canyon isimli yeni haritanın oynanabilir bölgesinin adının da Pinemill Reservoir olduğunu belirtmekte fayda var.

Bir başka değişiklik olarak oyuna kale sistemi getirildi. Oyuncular istedikleri şekilde büyük kaleler inşa edebiliyor. Oyun içerisinde eğer bu kalelerden dikmek istiyorsanız, oyun içerisinde geçerli olan para ile belli başlı yerleri, askeri üsteki bir NPC‘den satın almanız gerekecek. Ayrıca, oyunun yeni hali için bir de yepyeni fragman yayımlandı. Eğer oyun ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz veya incelemek isterseniz, hemen aşağıda sizler için yerleştirmiş olduğumuz fragmanı izleyebilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer tüm bunlara rağmen oynayacak oyununuz bulunmuyorsa da, Humble Monthly Bundle yepyeni fırsatları ile oyuncuları bekliyor yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.