Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Kaan GEZER, Editör Yazım tarihi: 14.12.2017

Battle Royale oyun modunun öncülerinden olan Daybreak Games, bahsettiğimiz modu H1Z1 ile oyunculara göstermişti. Senelerdir Erken Erişim sürecinde olan bu oyun, Daybreak Games ekibi tarafından hala bitirilmek isteniyor. En azından ekip öyle söylüyor. Oyun önce PC için Steam Erken Erişim sürecinden çıkacak, ardından da PlaySation 4 için gelecek. Fakat bu planların önüne başka bir proje geçiyor olabilir. Çünkü H1Z1 geliştiricileri olan Daybreak Games ekibinin yeni iş ilanlarına göre ekip, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için yeni bir video oyunu geliştiriyor.

H1Z1 geliştiricileri yeni bir oyun yapmaya başladı

Savaş/Dövüş Tasarımcısı arayan Daybreak Games, bu iş ilanında oyunun PlayStation 4 ve Xbox One için çıkacağını, MMORPG türüne sahip olacağını ve Unreal Engine 4 ile geliştirileceğini belirtiyor. Ayrıca, en önemlisi ise yapılan açıklamalara göre bu MMORPG projesi, oldukça ünlü bir markanın yeni oyunu olmaya hazırlanıyor. Daybreak Games ekibinin elinde öyle bir marka var mı ki?

Oyuncuların tahminleri ise oldukça ilgi çekici. NeoGAF üzerindeki tahminlere göre H1Z1 geliştiricileri şu an yeni bir EverQuest geliştiriyor olabilir. Ayrıca diğer oyuncular Star Wars Galaxies 2 ve DC Universe Online 2 tahminlerinde de bulunuyor. En düşük ihtimal ise Planetside 3 olarak görünüyor. Bize soracak olursanız, bu proje kesinlikle Planetside 3 ve Star Wars Galaxies 2 olamaz çünkü Star Wars lisansı şu an EA ekibinin elinde ve EA ile Daybreak Games arasında bildiğimiz kadarı ile herhangi bir bağ yok. Bu yüzden bizim de tahminimiz EverQuest yanında olacak.

1 kişiye çekiliş ile Dead Rising 4: Frank’s Big Package (PlayStation 4) veriyoruz

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.