H1Z1 Battle Royale, PS4 platformu için bugün çıkış yapacak

H1Z1 Battle Royale, PS4 platformu için bugün çıkış yapacak

Oyun, PS4 platformunda oynaması ücretsiz olarak çıkışını gerçekleştirdi.

Bir dönemin en popüler battle royale oyunu olan H1Z1 Battle Royale, bir geri dönüş yaparak konsol oyuncularının karşısına çıkıyor. Beta sürecini geride bırakan oyun, bugün PlayStation 4 için resmi çıkışını yapacak ve tüm unsurları ile erişilebilir olacak. Oyun, PS4 oyuncuları için oynaması ücretsiz bir oyun olarak sunulacak ve PC platformundaki gibi herhangi bir ücret talep etmeyecek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

H1Z1 Battle Royale, PS4 oyuncuları ile buluşuyor.

İlk olarak PlayStation 4 için beta sürecine girdiğinde 10 milyon oyuncu gibi bir rakamı yakalamayı başaran H1Z1 bugün çıkışını gerçekleştiriyor. Yeni platforma çıkışı sırasında bir güncelleme alan oyun pek çok yeni içeriğe de kavuştu. Daha önce oyunda görmediğimiz araçlar ve silahlar, H1Z1 Battle Royale’in PS4 çıkışı ile birlikte oynanabilir hale geliyor. Bunun yanı sıra, “Battle Pass” adı verilen bir sistem de oyuna Fortnite benzeri bir mantık ile yerleştiriliyor.

Birinci sezonunda olan Battle Pass, toplamda üç farklı ilerleme hattına sahip olacak. Bu ilerleme hatlarından ilki olan “ücretsiz” hat, bütün oyuncuların herhangi bir ödeme yapmadan erişebildiği hat. Bunun yanında ise bir de “premium” hat bulunuyor ve bu hattaki ödüllerden faydalanabilmek için H1Z1 Battle Pass satın almanız gerekiyor. Üçüncü hat ise PlayStation Plus üyelerine özel olarak farklı ödüller sunulmasını sağlıyor. Seviyelerde ilerleyerek farklı ödüllere sahip olabiliyor, ilerlemeniz kaydedildiği için istediğiniz zaman başka hatta geçebiliyorsunuz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Yeni silahlar ve yeni bir araç oyuna geliyor.

H1Z1 Battle Royale’in yeni güncellemesiyle birlikte ortalığı sarsmanızı sağlayacak yeni silahları elde edebiliyorsunuz. Altın seviye supply drop açtığınız zaman içerisinde bir RPG yani roketatar bulmanız mümkün. Bir roketatar ile yapabileceklerinizi düşünün, oyun çok daha heyecanlı bir hale geliyor. İkinci yeni silah ise SOCOM adında bir keskin nişancı tüfeği ve uzun mesafeli taktiksel çatışmalarda üstünlük elde etmenizi sağlıyor.

Beş kişilik bir takımın tamamını sığdırabildiğiniz ve üstelik bir de tepesinden ateş edebildiğiniz yeni araç ARV de PS4 güncellemesi ile birlikte oyuncularla buluşuyor. Bu aracı özellikle takımlı oyunlarda sıkça kullanacağınızı düşünüyoruz. H1Z1 Battle Royale PS4 çıkış videosunu hemen yukarıdan izleyerek tüm bu anlattıklarımız hakkında fikir sahibi olmanız mümkün.


H1Z1
   Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.