H1Z1, Battle Royale ve Auto Royale modları ile birlikte ücretsiz oldu

H1Z1, Battle Royale ve Auto Royale modları ile birlikte ücretsiz oldu

Oyun ücretsiz oldu ama 100 Dolar değerindeki ek paket de satışa çıkartılıyor hemen.

Seneler önce 20 Dolar fiyat etiketi ile piyasaya sürülen H1Z1 çok zorlu dönemler geçirdi. Ayrıca bu oyun çıktığı zaman, sadece erken erişim sürecinde oyunun ücretli olacağı söylenmişti. Yani, oyun erken erişim sürecinden çıktıktan sonra da ekip H1Z1 yapıtını paralı satmaya devam etti. Geliştirilme süreci sırasında yaşanan şirketsel sorunlar mı bu ücretsiz oyun mevzusunu unutturdu bilemiyoruz ama şimdi oyunun geliştirici ekibi, “Madem çok istiyorsunuz, oyunumuzu ücretsiz yapıyoruz.” dedi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

H1Z1, erken erişim sürecinden çıkıyor ve Auto Royale modunu sunuyor

H1Z1 için ek paketler de geliyor.

Bugünden itibaren H1Z1 oyunu, Battle Royale ve Auto Royale modları ile birlikte tamamen ücretsiz olacak. Eğer Steam platformuna girdiğiniz zaman oyun hala ücretli ise birkaç saat bekleyiniz, fiyat önümüzdeki saatlerde güncellenecektir. Ayrıca oyunu halihazırda satın almış olan oyuncular için de bir açıklama yapıldı. Açıklamalara göre, bu oyuna para vermiş olan oyuncular Gasrunner Hoodie, Bloom Survivor T-Shirt, Splinter Camo ARV, 10 Victory Crates ve 10,000 Skulls ögelerinin sahibi olacak. Tüm bunların haricinde, artık oyun için  Bronze, Silver ve Limited Edition Gold Battle Royale paketleri de satılmakta.

Bronze Battle Royale Pack, 20 Dolar fiyat etiketine sahip. Bu paketin içerisinde 10 Mayhem Crates, 2 Bronze Zodiac Crates, Urbanator Outfit ve Bronze Riot Shotgun bulunuyor. 50 Dolar fiyat etiketine sahip olan Silver Battle Royale Pack içerisinde ise 25 Mayhem Crates, 2 Silver Mayhem Crates, 2 Bronze Zodiac Crates, 20,000 Skulls, Pink Poodle Sedan, Dogracer Lola Mask, Urbanator Outfit, Silver Soldier Outfit, Harmony AK-47 ve Bronze Riot Shotgun bulunuyor.

Son olarak bir de tam 100 Dolar fiyat etiketi ile Gold LIMITED EDITION Battle Royale Pack satılmakta. Gold LIMITED EDITION Battle Royale Pack içerisinde ise 50 Mayhem Crates, 1 Gold Mayhem Crate, 2 Silver Mayhem Crates, 2 Bronze Zodiac Crates, 50,000 Skulls, Pink Poodle Sedan, Slate Camo ARV, Dogracer Lola Mask, Dogracer Leo Mask, Urbanator Outfit, Silver Soldier Outfit, Westwood Outfit, Harmony AK-47, Bronze Riot Shotgun ve Crimson-Etched AK-47 bulunmakta.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.