Gwent: The Witcher Card Game, PlayStation 4 üzerinde geliştiricisini sevindirdi

Gwent: The Witcher Card Game, PlayStation 4 üzerinde geliştiricisini sevindirdi

Gwent: The Witcher Card Game'in açık betası, gayet güzel ilerliyor anlaşılan.

Gwent: The Witcher Card Game son olarak PlayStation 4 platformuna da ulaştı ve CD Projekt RED ekibi, PlayStation 4 üzerinde 24 Mayıs 2017 tarihindeki açık beta aşamasından, Xbox One ve PC üzerindeki aylarca süren kapalı beta aşamasına rağmen, gayet memnun kaldıklarını dile getirdi. Geçtiğimiz günlerde yatırımcılar için yapılan bir sunumda, CD Projekt RED ekibinin en önemli isimlerinden biri olan Adam Kiciński‘den, oyunun Xbox One, PlayStation 4 ve PC arasındaki durumları anlatması istenildi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Gwent: The Witcher Card Game, PlayStation 4 üzerinde geliştiricisini sevindirdi

Bu istek üzerine, tam satılar vermese de özet geçecek şekilde, geliştirici ekibin, Gwent: The Witcher Card Game‘in PlayStation 4 sürümündeki performansı ile gayet memnun olduklarını dile getirdi. Oyunun, Japonya‘da iyi, PlayStation üzerinde de süper bir durumda olduğu açıklandı. Eğer olur da Gwent: The Witcher Card Game ilginizi çektiyse, oyun şu anda PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları üzerinde ücretsiz olarak açık beta aşamasında.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.