Gwent The Witcher Card Game telefonlara da geliyor

Gwent The Witcher Card Game telefonlara da geliyor

Gwent ilk olarak iOS'a daha sonra Android'e gelecek.

Bilmeyenler için Gwent The Witcher Card Game’i hemen tanıtalım. CD Project RED tarafından PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkarılmış, The Witcher evreninde geçen ücretsiz bir kart oyunudur. Zaten ilk olarak The Witcher 3: Wild Hunt ile karşımıza çıkmış, daha sonra başlı başına bir kart oyunu olarak bizlere geri dönmüştü. Ancak bu platformlar bunlarla sınırlı kalmadı ve CD Project RED, Gwent The Witcher Card Game’in akıllı telefonlara da geleceği müjdesini verdi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Gwent The Witcher Card Game önce iOS, sonra Android için gelecek

Gwent The Witcher Card Game, yakın zamanda iOS’ta oynanabilir olacak. Yıl bitmeden ise Android’e çıkmış olacak. iOS için bilgiler mevcut fakat Android için henüz bilgimiz yok. Oyunun yönetmeni Jason Slama, konuyla ilgili, “Gwent The Witcher Card Game’i akıllı telefonlarda çalıştırabilmek için uzun zamandır çabalıyoruz. GOG Galaxy başta olmak üzere oyunun kullandığı teknolojileri de yeniden tasarladık. Önümüzdeki günlerde konuyla ilgili ayrıntıları sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyorum.” dedi.

Ek olarak 28 Mart 2019 tarihinde çıkacak oyunun ilk büyük genişleme paketi Crimson Curse’un fiyatı da 39,99 sterlin. PC ve konsollara gelecek bu genişleme paketini oyun içerisinden almak mümkün. Bu paket ile oyuna vampir temalı 100’den fazla kart gelecek ve beş yeni lider eklenecek. Gelecek olan ek paketi sabırsızlıkla beklediğimizi belirtebiliriz. Bakalım, bizlere ne gibi yeni içerikler sunacak? Umalım da, yaklaşık 40 dolar olan fiyat etiketine değsin.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.