Guild Wars 2, özel PvP arena ve seyirci sistemi getiriyor

Guild Wars 2, özel PvP arena ve seyirci sistemi getiriyor

ArenaNet, eSpor hayranlarını sevindirecek özellikler duyurdu.

ArenaNet, daha çok eSpor hayranlarına hitap edecek özellikleri Guild Wars 2 için derleme aşamasında olduğunu duyurdu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

20130424_guild_wars_2Özel PvP arenaları ve seyirci sistemi bu ay, beta testi için sunucularda belirecek. İki özellik de PvP oyuncularına arkadaşça maçlar oluşturmaya ve birbirlerinden öğrenmelerine imkan sunmak amacıyla tasarlandı.

Özel arenalar size oynamak istediğiniz yeri yaratma, arkadaşlarınızla özel turnuvaları organize etme ve diğer takımlara meydan okuma imkanı tanıyor. Geniş yelpazeli özellikler, tüm detaylar teke tek maçlarda veya büyük turnuvalarda her şeyi kontrol edebilmek adına elden geçirildi.

Seyirci sistemi ise adından da anlaşılacağı üzere genel oyuncuların veya arkadaşlarınızın maçlarını seyretmek adına getirildi. Burada ilginç olarak, Ranked maçlarda seyirci seçeneği olmayacak. Bunun hileye girebileceğini düşünen ArenaNet, önemli maçlarda oyuncular arası paylaşımı da engellemek amacıyla Ranked seyirci sistemini kullanmayacak.

Özel arenaları ve seyirci sistemini 30 Nisan‘dan itibaren deneyebilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için ise buradan sitenin duyurusunu görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.