Guerrilla Games, Horizon: Zero Dawn sızdırıldıktan sonra gelebilecek tepkilerden oldukça korktu!

Guerrilla Games, Horizon: Zero Dawn sızdırıldıktan sonra gelebilecek tepkilerden oldukça korktu!

Ayrıca Horizon: Zero Dawn'ın geliştirilme süreci Killzone: Shadow Fall'dan önce başladı.

E3 2015 sırasında Guerrilla Games tarafından PlayStation 4’e özel olarak duyurulan Horizon: Zero Dawn’ı hepimiz biliyoruz sanırım. Ben pek beğenmesem de Horizon: Zero Dawn duyurusu ile birlikte birçok oyuncuyu heyecanlanmıştı. Guerrilla Games bu durumdan pek bir memnun kalmış fakat bu duyurudan önce Horizon: Zero Dawn oldukça korkmuşlar.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Herd.0

Horizon: Zero Dawn, E3 2015 duyurusundan önce biliyorsunuz ki birçok kez sızdırılmıştı. Her oyun firması gibi Guerrilla Games de bu sızdırmadan ve bu sızdırma sonucu gelebilecek kötü tepkilerden oldukça korkmuş. Guerrilla Games’in yetkili isimlerinden olan Hermen Hulst verdiği bir röportajda NeoGAF üzerinden yapılan güzel yorumları okuyarak Horizon: Zero Dawn için korkmak yerine, daha çok heyecanlandıklarını belirtti. Bu şekilde geliştirici firma oyunlarını geliştirmeye daha hevesli bir şekilde devam etmiş.

Hermen Hulst verdiği röportajda sadece bu konudan bahsetmedi ve Horizon: Zero Dawn’ın geliştirilme sürecinin Killzone: Shadow Fall’dan önce başladığını da belirtti. Horizon: Zero Dawn’ın PlayStation 4’ün çıkışına yetişmeyeceğini düşünerek Killzone: Shadow Fall’a daha çok ağırlık verdiklerini belirten Hermen Hulst böylece bu konuda da bizleri aydınlatmış oldu.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.