Menü
https://leadergamer.com.tr/kutulu-horizon-zero-dawn-satislari/
Guerrilla Games , Horizon: Zero Dawn 9 Nisan 2017 10:40

Guerrilla Games: “Horizon: Zero Dawn devam oyunu, derin bir senaryoya ve yeni makinelere sahip olmalı.”

Biz de merakla bekliyoruz.


Bize soracak olursanız Horizon: Zero Dawn oldukça başarılı bir oyundu. Fakat konsola özel bir oyundan, daha derin bir içerik beklerdik. Ne yazık ki umduğumuzu bulamamıştık. Öyle ki, 55 saat içerisinde oyunu %100 olarak bitirebildik. Hemen de gözlerimiz bu oyunun ek paketlerine ve devam oyunlarına çevrildi. Horizon: Zero Dawn için zaten şu an geliştirilen bir genişletme paketi bulunuyor. Serinin devam oyunlarına yer vereceğini de biliyoruz. İşte bugün de Guerrilla Games, serinin devam oyunu hakkında konuştu ve, “Horizon: Zero Dawn devam oyunu, derin bir senaryoya ve yeni makinelere sahip olmalı.” dedi.

Guerrilla Games: "Horizon: Zero Dawn devam oyunu, derin bir senaryoya ve yeni makinelere sahip olmalı."

Guerrilla Games öncelikle, “Oyuncuların, senaryoya ve Aloy’a olan duygusal bağlılıkları karşısında gerçekten çok mutlu olduk. Eğer bir devam oyunu olacaksa, bir numaralı görevimiz bu bağa saygı duymak olur ve yeniden derin bir senaryo oluşturmak olur. Oyuncuların, bu oyuna ayırdığı zamana baktığımız zaman gerçekten gurur duyuyoruz. Zaten, oyunumuza bu kadar destek veren oyuncuları hayal kırıklığına uğratmak, isteyeceğimiz en son şey olur.” diyerek sözlerine başladı.

Ardından açıklamalar, “Serinin ikinci oyununda daha fazla makine olmalı. Onları tasarlaması, oluşturması, hareketlendirmesi ve oynaması çok eğlenceli. Keşke bu oyun için yüzlerce makine yapabilseydik fakat gerçek dünya ne yazık ki oldukça sert. Ne yazık ki yüzlerce makine yapamıyoruz. Ayrıca, bir süre önce silah seçimi menüsünde daha fazla silaha sahiptik. Fakat silah seçimi menüsünde çok fazla silaha sahip olmak, bizim istediğimiz pratikliğin önüne geçti. Şu an silah seçimi kısmını düzeltmek için birçok fikrimiz var ama ne yazık ki paylaşamayız.” şeklinde devam etti.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, en iyi PlayStation 4 oyunları listemize, en iyi Xbox One oyunları listemize ve FIFA 18 hakkında bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz.

Kaan GEZER Editör