Canlı LeadergamerTV PUBG oynuyoruz

Dünyanın en güçlü video oyunu konsolu Xbox One X değil, Ronda Rousey oldu

Dünyanın en güçlü video oyunu konsolu Xbox One X değil, Ronda Rousey oldu

Eğer başlığımız sizin için bir şey ifade etmiyorsa, siz bir de yazımızın içerisindeki videoyu izleyin.

TBS aracılığı ile Conan tekrar oyuncuların karşısına çıktı ve Xbox One X konsolunun gücünden bahsetmeye başladı. Bildiğiniz üzere Microsoft ekibinin yeni konsolu olan Xbox One X, donanım olarak şu an dünyanın en güçlü konsolu. Anlaşılan o ki Microsoft ve Conan, bu cümleyi daha iyi oyunculara gösterebilmek için biraz farklı bir yol seçti. Conan, TBS’de konsolun gücünü göstereceğini ve bu güç gösterisi için de bir konuğu olduğunu belirtti. Bu konuk tabii ki Ronda Rousey idi. Ronda Rousey, bir arkadaşı ile ekrana çıktı. Ellerde Xbox One kontrolcüleri, oyun açılacak zannediyoruz biz. Fakat bu sefer konsolun gücü oyunlar ile değil, Ronda Rousey’in bir yumruğu ile oyunculara gösterildi. Yani, konsol aslında Ronda Rousey kadar güçlüymüş. Oyunculara bu vurgulandı. Dilerseniz bahsettiğimiz anlara sizler de hemen aşağıdan göz atabilirsiniz.

Dünyanın en güçlü video oyunu konsolu Xbox One X değil, Ronda Rousey oldu

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar listelerimize göz atabilirsiniz. Çünkü önümüzdeki günlerde, haftalarda ve aylarda bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. En iyi PS4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi Ubisoft ekibinden gelen sürpriz bir oyunun inceleme yazısı ile tanıştıralım: Assassin’s Creed Origins inceleme.

Son olarak, ülkemize yeni girmiş ve dünya çapında da oldukça sevilen Black Desert Online oyunu hakkında her şeye ulaşabilmek için Black Desert Online rehberi, ipuçları, hızlı seviye atlama ve daha fazlası yazımıza göz atabilirsiniz. Tabii bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın