Menü
https://leadergamer.com.tr/quantic-dream-playstation-4-oyunlari/
Guardians of the Galaxy Vol. 3 18 Nisan 2017 12:57

Guardians of the Galaxy Vol. 3 onaylandı

Guardians of the Galaxy üçlemesinin biteceği de garantilenmiş oldu.


Guardians of the Galaxy Vol. 2 filminin vizyona girişine sadece birkaç gün kala, serinin yazarı ve yönetmeni olan James Gunn, Facebook üzerinden bir açıklama yaptı ve Guardians of the Galaxy Vol. 3 filmini onayladı. Bu isme karşı gelen öneriler, genelde serinin ilk veya ikinci filmde bitmesi idi fakat yönetmenden gelen açıklamalara göre, kendisi bu üçlemeyi doğru bir yolla bitirmek istiyor. Bu yüzden de serinin 3. filmi yapılıyor zaten.

Guardians of the Galaxy Vol. 3 onaylandı

James Gunn, Facebook üzerinde yaptığı açıklamada, “Son 10 senede Marvel Cinematic Universe içerisinde yaşanan her şey, Avengers: Infinity War yolunda son bulmaya gidiyor. Her şeyden sonra, Guardians of the Galaxy Vol. 3 mutlaka olacaktır. Üçüncü film ile seriye güzel bir nokta koyacağız ve bu film Marvel Cinematic Universe için de oldukça yararlı olacak. Bu evrene yeni karakterler katabileceğiz.” dedi.

Bahsi geçen serinin yazarı ve yönetmeni, sözlerine, “Rocket, Groot, Gamora, Star-Lord, Yondu, Mantis, Drax, Nebula ve gelecek diğer karakterler için olan sevgimi tahmin edebilmeniz mümkün değil. İnanıyorum ki, bu karakterlerin kendilerinde keşfedecekleri çok fazla şey var, yaşayacakları da birçok farklı macera var. Son olarak, serinin ilk ve ikinci filminde olduğu gibi üçüncü filmde de zannettiğinizden daha ileriye giden bir senaryoya sahip olacak.” şeklinde devam etti.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, en iyi PlayStation 4 oyunları listemize, “Yeni Windows 10 oyun modu nasıl kullanılır? Nasıl çalışır? Ne işe yarar?” başlıklı yazımıza ve FIFA 18 hakkında bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz.

Kaan GEZER Editör