Menü
https://leadergamer.com.tr/halo-wars-definitive-edition-steam/

Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series

Yapımcı Telltale Games
Dağıtımcı Telltale Games
Tür
Çıkış Tarihi 18 Nisan 2017

Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series için çıkış fragmanı yayımlandı

Çıkış fragmanı gerçekten eğlenceli görünüyor.


Son zamanların hızla yükselen ekiplerinden biri olan Telltale Games, yepyeni eserleri olan Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series isimli oyunları için, Kendilerine ait resmi Telltale Games isimli YouTube kanallarında, 17 Nisan 2017 tarihinde 2 dakika 16 saniye uzunluğunda bir çıkış fragmanı yükledi. 18 Nisan 2017 tarihinde, yani bugün içerisinde ise serinin ilk bölümü oyuncularla PC, PlayStation 4, Xbox One, iOS ve Android platformlarında buluşacak.

Guardians of the galaxy the telltale series

Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series fragmanında görünen ilk, “Tangled Up in Blue” isimli bölümde Star-Lord, Drax, Gamora, Groot ve Rocket Raccoon karakterlerinden oluşan tam takımın nasıl olacağını görmek mümkün. Henüz fragmanı izlemediyseniz sürprizi kaçırmak gibi olmasın, fakat gerçekten çok eğlenceli bir macera olacağa benziyor. Kabaca bir Türkçe çevirisi ile bölümün adı mavide karışıklık gibi bir anlama geliyor, bu da çok bir şey anlatmıyor. Telltale Games‘in ortalama olarak kötü yorum almış oyununun olmayışını göz önünde bulundurarak, fragmandan anladığımız eğlencenin yanı sıra ilginç bir hikayenin de oyuncuları beklediğini söyleyebiliriz.

Ayrıca, eğer olur da oyunu satın almak isterseniz, şu anda Steam Mağazası‘nda oyun %10 indirimli olarak 39 TL yerine 35,10 TL‘lik fiyat etiketine sahip, sonuçta 4 TL, 4 TL‘dir. Bu kampanya ise oyun çıkışını gerçekleştirene kadar, yani 18 Nisan 2017 Salı günü akşam saat 8‘e kadar sürecek. Hemen aşağıdan yayımlanan çıkış fragmanını izleyebilirsiniz. Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, en iyi PlayStation 4 oyunları listemize, “Yeni Windows 10 oyun modu nasıl kullanılır? Nasıl çalışır? Ne işe yarar?” başlıklı yazımıza ve FIFA 18 hakkında bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz.

Alper Dalan Editör