Türkiye

GTA serisi, XCOM serisi ve daha birçok oyunu sunan Yaz indirimleri devam ediyor

GTA serisi, XCOM serisi ve daha birçok oyunu sunan Yaz indirimleri devam ediyor

Bu fırsatları kaçırmamakta fayda var.

Yazın ortalarındayız artık. Hep tatil, hep tatil nereye kadar? Biraz da oyun oynamak lazım, öyle değil mi? İşte tam bu düşüncelerle kendi kendimizi ikna ederken, bizlere bu konuda fazlasıyla yardımcı olan Yaz indirimleri kampanyaları devreye giriyor. Evet, Steam üzerindeki kampanya biteli bir süre oldu bile fakat Playstore üzerindeki indirimler hala devam ediyor. GTA serisi, XCOM serisi, Sniper: Ghost Warrior serisi ve daha nicesinde %90’a varan indirimlerin söz konusu olduğu bu kampanyadan, aslında daha önceden de defalarca bahsetmiştik.

GTA serisi, XCOM serisi ve daha birçok oyunu sunan Yaz indirimleri devam ediyor

GTA Serisi, XCOM serisi ve daha nicesi Yaz indirimleri ile %90’a varan indirimlerle sunuluyor

Kampanya sayfasına ilerlemek için buraya tıklayınız.

Sizlerle daha önceden paylaşmış olduğumuz listelerde zaten tonlarca oyun bulunuyordu. Eğer Yaz indirimleri ile ilgili olan diğer haberlerimize de göz gezdirirseniz, ne kadar fazla ürünün an itibari ile indirimde olduğunu görebilirsiniz. Fakat şöyle bir bahsetmemiz gerekirse, Grand Theft Auto serisi, Sniper: Ghost Warrior serisi, XCOM, Bioshock, NBA 2K18, Mafia III, Sid Meier’s Civilization ve daha nice oyunun öne çıktığından söz edebiliriz.

Sadece bu oyunlar ve kampanyadan ibaret değil elbette Playstore üzerindeki indirimler. Bu listedekilerden başka oyunlar da bulunuyor. Bu oyunlardan bir tanesi, This is the Police 2. Kendisi, özel avantajlı bir fiyat ile, çıkışa özel %10 ek indirim ile satılmakta. Bu da, oyunun 39 TL’lik fiyat etiketini 35 TL’ye çekmiş durumda. Aynı zamanda, Playstore Editörün Seçimi indirimi ile birlikte, sadece kısa bir süre için The Silent Age de 18 TL yerine 13 TL gibi bir fiyatla satılmakta. Bu fırsatları kaçırmamakta fayda var.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın